Fi, Çi, Pi serisini bitiren var mı nasıl kitap?

fi-çi-pi
kitabı serisini bitirenler sizce nasıl bir kitap

• çok güzel beğenerek okudum
    A seç
  • güzel sayılır
    B seç
  • idare eder
    C seç
  • vakit kaybı
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Kitapların hepsini üçer günde yalayıp yuttum diyebilirim sana. Muhteşem bir seri, kesinlikle okumalısın hatta bitince ''ee şimdi ne olacak, keşke devamı çıksa'' diye yakındım boşlukta gibi oldum ama çıkmayacak maalesef seri üç kitaptan oluşuyor :)

0|1
    0|0
    • Kitap tanıtımında bir yerde şunu okudum; "Deniz bir köye yerleşir. Artık köyde bir işçidir. Karın tokluğuna çalışır, hiçbir şekilde para istemez. Sadece çocuklarla konuşur. Yetişkinlerle konuşmaz. Köyün imamının bir vaazında cevap verdiğinde midesi bulanır. Yetişkinlerden bu kadar çok nefret ediyordur. "

Merak ettiğim şey şu imamın vaazından mı midesi bulanıyor dini mi kötülüyor kitapta o konuyu merak ettim?

En İyi Erkek Görüşü

• pop kültür kitabı, tüm seriyi okumadım. vakit harcamaya değmez diye düşünüyorum.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Okumayi dusunmedim populer kitaplara karsi onyargiliyim

0|1
    0|0
  • Fi çi pi serili kitap ağır konulu. Herkesin anlayabileceği tarzdan değil. Kitapta ünlü bir psikoloğun balerin kızı elde etme çabaları ama asıl anlatılan her karakterin dunyada yaşayan insanlara bakış açısı çok güzel. Bu kitapta altın orandan bahsesiliyor , halen okuyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...