Çizimimi geliştirebilecek miyim?

Aslında bu siteyi sadece soru sorma amaçlı açtım. Ve tekrardan merak ettiğim sorular üzerinden, yardım almak istediğim sorular üzerinden ilerliyorum. Ben çizim hakkında nasıl birçok bilgiye sahip olup onu geliştirebilirim? Ya evet bakarak çizersin belki ama tekniklerini almadıktan sonra neye göre çizdiğin çok anlamsız geliyor bana. İnternetten hani sayfalardan bunu öğrenebileceğimi çok merak ediyorum. Solağım kalemi nasıl tutucağımı tam bilmiyorum. Aslında biraz biliyorjö ama bir süre sonra o pozisyon beni rahatsız ediyo. Daha birçok şey bilmek istiyorjm yardımlarınız sayesinde.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• çizimini geliştirirsin hergün çizerek tabi ve teknik öğreten kitaplar var en azından bir kitap al bitir sonrada kursta ilerlet bence

0|0
    0|0
    • o kadar kasmasam 😂😂

• peki sen çiziyor musun?

• çiziyorum da bıraktım şu aralar

En İyi Kız Görüşü

• Kalemi rahat tutmaya çalış. Çizerken araştırma çizgileri (ne olduğunu araştırabilirsin) kullanmaya çalış. Çizerken sadece elin ve bileğin değil, omzun da dahil olmak üzere tüm kolunu oynatıyor olman gerekir. Bunlar yeni başlayanlar için bazı önemli noktalar ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• herhangi bir resim kurslarına yazılırsan oradaki hocalar çizimini geliştirebilir

0|0
    0|0
  • Hayrlisi

0|0
    0|0
  • yok ak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öğenirsen bni de bilgilendirir misin

0|0
    0|0
  • Teknik egitim sart bence.. bir kursa falan yazilsqn iyi olur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...