İstanbul'da gidilmesi gereken mekanlar?

Sene sonunda istanbuldan ayrılacağım ve bir liste yapmaya karar verdim gitmeden önce görmem gereken yerler olarak nereleri tavsiye edersiniz bana :)
Hani illa tarihi mekan olsun demiyorum bir cafe bir etkinlik bile olabilir.

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Boğaz turuna katılabilirsin, çengelköyde kahvaltı, emirgan korusunda gezinti, bostancı sahilinde yürüyüş yapabilirsin, kadıköy sahilinde çay içer ortaköyde kumpir yiyebilirsin.

0|0
    0|0
    • Bunlarıda yaptım başka başka :)

• Bunları gördüysen başka da birşeye gerek kalmamış. Sarıyer tarafı dicem oraya da gitmişsindir. Bakırköy çarşısında alışveriş yap daha iyi gelir.

• İstanbul yeraltı

0|0
    0|0
  • eminönü taksim karaköy bakırköy kadıköy vs vs yerlerde gezilcek yerler çok dolaşsan görürsün zaten :)

0|0
    0|0
  • tarıhı yerler yerebatan ayasofya topkapı sarayı uskudar kız kulesı galata kulesı pıerlotı kumkapı :D balıkcı restorantları emınonu tarıhı balıkcılar bır kac camı ve camlıca tepesı sonrası emırgan lale bahcelerı tabı bunun zamanı var lale zamanı gıdıceksın harıka bıyer

0|0
    0|0
  • benim mekanım beyoğlunda bilardo salonu haa gelirsen de kıvanç abi nerde diye sorma sonra ergenler geliyor diye laf olmasın istemem

0|0
    0|0
  • Taksim :-P

0|0
    0|0
  • Kafamı dinleyeyim dersen kabataş'tan bin gemiye. adaları gez. Deşarj olursun. temiz hava iyidir

0|0
    0|0
  • emirgan korulgu yürüyüş için güzeldir piknik te yapılır

0|0
    0|0
    • Gittim oraya :)

• Yeşilköy diyosun sanırım orda oturuyorum zaten bunuda yaptım 😄😄

• ben polatın ordan başlıyorum sürmeye ondan yeşilyurt dedim ata parka gel basket atak senle -.-

• Büyük valide han bulamazsan göturuyum karisik yeri biraz :)

0|0
    0|0
  • Kiz kulesi mesela.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• güne ortaköy de bir kahvaltiyla başla 👍

1|1
    0|0
  • Rumeli feneri, kuzguncuktaki minik ve şirin cafeler, süleymaniyeden eminönünde inerken bir kaç katlı cafeler var manzalaraları çok güzel (gitmediysen), kanlıca, Karaköyde Fill cafe var...

1|1
    0|0
  • Ayasofya cami çok güzel gitmediysen git derim

0|0
    0|0
  • İstanbula gidip Çengelköy'deki Çikolata & Kahve'ye gitmeden olmaz 😄

0|0
    0|0
  • Bizim ev

0|0
    0|0
  • Panaromaya git. Camiler turbeleri ziyaret et. Piyerlotiye git, manzara ayaginin altinda.

1|0
    0|0
Yükleniyor...