Kusursuz güzel varmı?

Genelde her kes bana güzel diyordu bugün oyunculuk ajansına gittim çok kötü şeyler duydum :( yönetici bana dedi bacakların güzel ama sol ayağın aşağı kısmı dışarıya çıkmış gibi, saçların güzel ama ince, hep gül çünkü gülmeyince yüzünün hatları yaşlı gösteriyor seni, lenz kullanmayı düşünüyormusun? Bide 600 tl istedi bana eğitim vermek için!!!
SiZCE KUSURSUZ GÜZEL INSAN VARMİ?

0|1
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Guzellik saf guzellikdir kizlar az bisey eline yuzune bakilir olunca saniyorki ben cok guzelim oyle bir dünya yok, en guzel de bilee bir suru kusur bulunur mesele kusurlari kapatmak kusurlari kapatan kisinin yüreği dir esas guzel olan

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tip olarak kusursuz güzel olsada huyunda bir yamukluk çıkıyo :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Güzellik, bir kavram ve olgu değil, "en doğal" varoluş biçimidir.
    bu insan için, dünya, ağaçlar, tüm canlılar için böyledir. İnsanoğlunun büyük egosu ve minik aklı sadece bu güzelliği farkedemez ve kusursuz güzelliğin peşinde yaşamıın heba eder.

1|1
    0|0
  • Ajanslar para üzerine kuruludur onlardan iş çıkmaz Türkiyede sistem basittir Best model a katıl dereceye gir unlulerle sevgili haberleri ayarla bir bakmışsın başrol

1|0
    0|0
    • Yorumun için teşekkür ederim :)

• Rica ederim nice güzel kızlar ajanslarda harcanıyor Amerika'daki Hollywood hayalperestleri bile daha şanslı o ajanstakilere oranla 😆 kusura bakma hayallerini yıkmak istemem ama gerçekler 😊

• Evet gerçek yine teşekkür ederim doğru düzgün yorumun için

• İnsanı insan yapan kusurlarıdır. Kimse bir kelebek gibi kusursuz olamaz

1|0
    0|0
  • Kusursuz güzellik diye bişey olamaz hepimiz ten rengine sahibiz sarışınlardan hoşlananlar için esmerler güzel değildir esmerlerden hoşlananlar içinde sarışınlar albinolu gibidir yani güzellik göreceli bir kavramdır

1|0
    0|0
  • kusursuz insan yoktur..

0|0
    0|0
  • her guzelın bır kusuru wardır kanks

0|0
    0|0
  • insana göre vardır

0|0
    0|0
  • bu işler böyle kızım kamera önü eğitimler falan

0|0
    0|0
  • Bir Kızım Olana Kadar Elbette Yok... :D

0|0
    0|0
  • Onların güzel dediğindende onlarca kusur bulabilirim

0|0
    0|0
  • bence yok kesinlikle

0|0
    0|0
  • Eğitimlerdr üstüne para alırsın ne vermesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ne alaka Allah aşkına. Oyunculukla tipin ilgisi yok ki en garip tipli insanlar bile kendine mutlaka uyan bir rol bulur. Hakaret davası aç o adama. Ay götüm.

1|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
  • Yok her güzelin bir kusuru vardır

0|0
    0|0
  • yoktur.

0|0
    0|0
  • Vardır ben 😂 şaka.

0|0
    0|0
  • Öhh saçma işler

0|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
  • yoktur, çünkü bahsettiğimiz şey ''kusursuzluk'' kişiye göre değişir, nesnel olamaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...