Nasıl olmuş sizce?

Dört bir yanı acı ile kaplı olan küçük bir adam olduğumu anladığım günden beri yalnızım. Alabildiğine yorgun, alabildiğine kırgınım. Karanlık yerler beni anımsatıyor karanlık yerler kendime beni yansıtıyor. Küçüğüm daha, çok küçük. Parça parçayım herşeyden mutluluk ve huzur hariç diğer bütün duygulardan parça parçayım. Bir yanımı tamamlamaya kalksam diğer yanım eksiliyor. Kısır bir döngünün içinde kırılabildiğince kırgınım. Vücudumun ücra yerlerinde acılar ağlıyor ve ben susuyorum. Kalbim ağrıdı bugün, benim kalbim ağrımazdı ki hiç. Ağrıdı işte, nedeni yok oda çok yorulmuş olacak ki o da ağladı. Küçüğüm daha yumruğum kadar kalbim var benim küçücük işte. Sabaha karşı bir saatte çıktım balkona oturdum, sigara yaktım.
Bakın ben küçüğüm. Bulutlar beni görünce kaçmaya başladılar sanki ve gidişlerini izledim gözlerim doldu " Toz!" Dedim kendi kendime " gözüme toz kaçtı da " kendime yalan konuştum, bunun içinde bir sigara yakacağım. Babamın içinde kaybolduğum bir montu vardı üzerimde, o Monta odaklandım. Sonra dedim ki " Küçüğüm ben kaybolurum bazen, hatta bazen kendimi hiç bulmamak üzere kaybolurum ben." Dumanı dışarı üfledim hava soğuktu çok soğuk. Dumanın Kalender bir biçimde kaybolduğuna şahit oldum. " Çok benziyoruz duman. Hoşça git." Gitti pek hoş değildi aslında lakin gitti işte. Sonra bir sigara bir sigara bir sigara ve bir sigara daha..

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• ne bu şarkı sozümü hosuma gitti :D

0|0
    0|0
  • Kötü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...