Acaba yanlış mı yaptım?

Dile kolay 7 yıllık müzik hayatım var gitar çalıp Söyluyorum. O kadar insanlarla muhabbete girdim ki bir sıkıntın olunca yardım ederiz diyenler filan. Çok ümit bagladım iyi bir sanatcı olacagım diye. Ben sadece yaptıgım müzik ile bir yerlere gelmek istedim. Ama şunu görüyorum ki bir yerlere gelebilmek istiyorsan paran olması gerek. Elinden kimse tutmaz. ne kadar iyi olursan ol. Hatta işine çomak bile sokabilir.

Güncellemeler:
Sizce?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• dogru dedin knk

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen haklisin ne yazikki öyle oluyor iyi geceler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hocam. Bende aynı dertten muzdaribim. Gitar çalıyordum ve biryere gelemeyeceğimi anladım bıraktım. Boksa devam ettim sonra. Boks dalınada Türkiyede değer verilmiyor. Türkiyede olacaksan para kıracağım diyorsan popçu ol ya da topçu ol (Futbolcu) ama düzgün bir alt yapıda. Bu ülkede spora ve sanata değer yok. Varsa yoksa sanayi.

0|0
    0|0
  • piyasaya göre değil içindne geldiği gibi yapıp ünlü olmamayı göze almalısın, yoksa sonu hüsran, üretimini de etkileyebilir diğer türlü.

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=d4Vadwg2JxQ hiçbi insan kolay kolay biyerlere gelmedi bu insanlar müziği piyasaya oturtmak için 20 yıl urastı ve halada uğrasıyolar sadece emek sabır

0|0
    0|0
  • Bende bundan cok yara aldim , simdi girdim bir ise calisiyorum kardesim
    İbbsporun u19 takiminin futbolcusuydum harcadilar bizi simdi milyonlar kazanip ailemin yuzunu guldurmek varken 1400 lira maasa boyun eyiyoruz gunde 9 saat calisip

0|0
    0|0
Yükleniyor...