The Revenant/Diriliş i izleyenler bir gelsin hele?

ya o kadar tavsiye edildi edildi izlemeye karar verdim ama mide bulantısı yaratıyor film bende.. aşırı hareketli olması ve çekim açıları filan çok rahatsızlık verdi bana. ben mi anormalim bi? yoksa başkaları da var mı aynı..

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bilgisayar başında geçirdiğin zaman ve gözlerle ilgili bir durum olabilir.
    O filmi ya da diziyi izlemedim ama, film ya da dizi izlerken,
    benim de midem bulanıyor bu aralar bazen.
    İlginç bir durum.
    Geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ingiltere yapımı olarak geçiyor ve bundan dolayı alışık olduğumuz amerikan filmleri gibi bir çekimi yok ama bence güzel olmuş film

1|0
    0|0
  • Tom Hardy'i yine filmin ortasına kadar tanıyamadım. Aşırı başarılı bir değişim daha geçirmiş. Dicaprio'nun kan kaybı ya abart

0|0
    0|0
    • Abartılmış ya da tarantino çıkışlı filmlere benzetilmeye çalışılmış. Ayrıca Dicaprio oscarlardan yine başarılı bir şekilde sıyrılacak

• Dicaprio gibi bir oyuncuya o kadar çok kere oscar saçmalığına aday olmasına ragmen ödül verilmemesi, ve ondan çok daha berbat oyuncuların oscar almış olduğu gerçeği bana ödül sistemlerinden bir kez daha nefret etme bahanesi veriyor.

• İzleyip beğenen milyonlarca kişiyi baz alırsak sanırım sorun sizde...

0|0
    0|0
  • Bence sen anormalsin

0|0
    0|0
  • Yoo bence çok güzel bir film olmuş çok emek harcanmış Leonardo Di Caprio falan baya güzel oyunculuk sergilesmis çok etkili güzel bir film olmuş senim belki miden hassassa etkilenmissindir bende öyle birşey olmadi

0|0
    0|0
  • Cok fazla film izlerim bu filmin neresini beyendiler anlamadm ayı sahnesi hariç adam suründü durdu ya valla 2 bucuk saatim bosa gitti.

0|0
    0|0
    • tam izlesem bir yorum yapıcam da. izleyemiyorm ki dedigm sorundan kaynaklı. teknik farklı sonucta çekim açısı haraketliliği filann..

• neden mide bulantısı yaratıyor

0|0
    0|0
  • Şu an izliyorum harika bir film

0|0
    0|0
  • Diriliş benim dizim bamsi nerde turgut nerde dogan nerde 😄

0|0
    0|0
  • imdb 8.2 .

0|0
    0|0
  • mide bulantısı ne alaka ya :D başı biraz hareketli sadece.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hareketli çekimler net değildi, o yüzden olabilir belki. Başlarda beni de rahatsız etti bu durum.

1|0
    0|0
  • daha izlemedim ama merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Henüz değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...