Heyecanınızı nasıl yeniyorsunuz?

Çok kalabalık biyerde performans sergileyeceksiniz.Şiir,şarkı,dans gibi..Heycanınızı nasıl yenersiniz ? Veya yendiniz ?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Askerdeyken Kaymakamın, Bölük Komutanın, kasaba ahalisinin olduğu bir ortamda Konuşma Yapmıştım. Konuşmanın sonunda da şiir okumuştum.Sanki Bir düğme varmış gibi kafayı kapayıp performansımı sergiledim.Heyecanı yenmek için her zaman herşeyde olduğu gibi çalışma yapılır.İlk bağıra bağıra hudut yemini ve tekmil vermemiz gereken zamanda diğer subay arkadaşla odada birbirimize bağırıp duruyorduk.Acayip saçma geliyordu ama korkudan çalışmıştık bunu ya komutanın karşısında sesimiz çıkmazsa felan deyyu.Baya bir havaya sokmuştu bu korku bizi :)))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bunun için ders aldım dinle. ilk 30 saniye sakin ol panik yapma. evet karşında büyük bir seyirci topluluğu var ama sakın panik yapma. kendinde kal. herkesin teker teker gözünün içine bak. tek bir yere sabit kalma. sahnede yürüyebiliyorsan yürüde. sağa sola git. sabit durma. konuşmanı önceden ezberle. ve yavaş yavaş giriş yap. hani hızlı hızlı okumada. vücut dilini kullan. el kol hareketlerini mimiklerini falan. ilk 1 dk sıkıntı olmazsa artık biz sana in desekte inmezsin. ve karşındaki insanların her gün ne aptallıklar yaptığını düşün. sonuçta hepsi birer insan. ve samimi ol yaptığın bir hatada bu sayede gülmezler çünkü kendini sevdirmişsindir. bana huysuz virjinin yakın arkadaşı ders verdi ve huysuz virjinin sahneye çıktığında bir bardak içki içtiğini söyledi. düşün huysuz virjin gibi biri heyecanını yenmek için içki içmeden çıkamıyormuş. heyecanını asla yenemezsin o yüzden. ilk 1 dk saçmalamamaya bak yeterli olur.

1|0
    0|0
    • Ben şarkı söylücem dansçı felan ayarlıcam.Evde tek başıma gayet iyi yapıyorum ama annemin yanında söylerken bile utanıyorum.Bende düşünmüştüm 1 bardak votka felan içeyim diye ama kokarım veya promil ölçtürüler felan diye korktum.

• ya annenin karşısında tabi ki de utanırsın. onu tanıyorsun. ama karşında olacakları tanımıyorsun. korkma ya utanacak bir şey yok. çık ve şarkını söyle. hele sesin güzelse seyirci birden vaow diye giriş yapar. çok gurur verici yani. bunları düşün.

• Haklısın tesekkür ederim ...

• Zor bir soru heyecanın yenmek zor dur böyle durumlarda yani şöyle düşüne bilirsin aile tolantısı gibi biraz daha az olur heyecanın

1|1
    0|0
  • 3 kere diyafram nefesi

1|0
    0|0
  • onlarında her gün tuvalete gidip boşaltım işlemlerini gerçekleştirdiklerini aslında benden hiç bir farklarının olmadıklarını düşünürüm :)

1|0
    0|0
  • çok konsere t.v ye çıktım..heyecanlanmamayı buna borçluydum..ama bunu ilkokul bebelerine tiyatroda oynarken kazandım (bebeler açık açık söylüyodu abi ye bak mal gibi diye) sora onları duymamaya başladım..

0|0
    0|0
    • Neden öyle diyolardı sana ?

• e para için yaparsan ve rol kesemessen nolcak öyle derler tabi..bende olsam bende öyle derdim..

• olgunlaşınca birşey kalmıyor

0|0
    1|0
    • Olgunlasmakla alakası yok geçenlerde 80 yaşındaki piano hocası adam senelerini gençliğini vermiş müziğe..Ama her sahneye çıktıgında çok heycanlandıgını hatta kaçası felan geliyomus..

• Topluluğa bu şekilde hitap etmekten nefret ederim. Öyle bir şeye girişmem.

0|0
    0|0
  • Şiir şarkı dans sergilemem olur biter korkağım ben.

0|0
    0|0
  • ben sahnelerde artık eskisi gibi heyecanlanmıorum ya :) alıstım

0|0
    0|0
    • İlk gün nasıl yendin peki ?

• Müzikten anlarım ama şu notaları anlamıyorum yani demek istediğini anlamadım :D ?

• Hangi tonda okuosun yani

Kızlar Ne Diyor 8

• biraz özgüven, biraz boşvermişlik, normal arkadaşlarınla konuşcakmış,kendine dans edicekmiş vs gibi düşünerek hareket etmeye çalış.insanlara bakıyor görünmen gerekiyorsa fazla gözgöze gelmemeye çalış bak ama olabildiğince görme diyebilirim.odaklan sadece yapacağına.yapacağın kişilere değil.

1|0
    0|0
    • Aynen dediğin gibi yapıyorum ama vücudum kontrolden çıkıyor.Kalbim hızlı atıyor,Elleri terliyo sanki nefes alamıyorum.Bunlar istemsizce oluyo.Özgüvenimde pek yoktur.Boşvermişlik yine var..

• e harika o zaman kalp atışını düşünme ve işine odaklanmaya çalış.kendinden emin görünmelisin.o kadar insan seni görmek için gelmiş belli ki yeteneklisin şaşırtma onları. ;)

• Çok doğru teşekkür ederim :))

• ben cokk heyecanlıyım her tahtaya cıktıgımda domates gıbı olur parmaklarımı cıtlatırdımm :) gunlerden canakkale ben hem sıır hem tıyatro yapacgım (tıyatromm harıkadır bu arada ) ben sahneye cıktım heyecan dorukta heycanımı bastırmak ıcınse kendı kendıme kımse yokmus gıbı karsında ayna oldugunu farzet dıye tesellı edıodumm kıı sahneye cıktıgımda oyle yaptımm ... kıtap okuman ve ınsanlarla gırıskenlıgınde onemlı rol alıo bencee rahat ol kendını sıkma

1|0
    0|0
    • Bende öyle yapmaya çalışıyorum evdeymiş kimse yokmuş gibi ama insallah olur tesekkür ederim canım..

• reca ederımm :) bol sanslar

• Saol canım :))

• başka şrylere konsantre olmaya çalışıyorum

ama elde değil kalbim çıkacak gibi heyecan basıyo:)

derin nefes alıyorum anca az çok o fayda ediyo

1|0
    0|0
  • Heyecan yapmam , hergün sahnelerin tozunu arttırıyormuşcasına performans sergilerim ...

1|0
    0|0
    • Bende öyle isterim ama bende baya var heycan :D

• umursamayarak...

1|0
    0|0
  • karsımdakılerde ınsan bende ınsanlrı onemsemeyerek

1|0
    0|0
    • Öyle tabi ama insan ister istemez heycanlanıyor elinde olmadan :)

• dideral :)

1|0
    0|0
    • O Nedir :) ?

• peki umarım işe yarar başarılar :)

• Teşekkür ederim canım insallah :)

• kendime iki kere tokat atarak :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...