Mavili fiyafetli anne ve kizi mi? Kirmizili kiyafetli anne ve kizi mi daha tatli (resimli) ?

Mavili  fiyafetli anne ve kizi mi? Kirmizili  kiyafetli anne ve kizi mi daha tatli (resimli) ? kirmizili anne ve kizi mi?

Mavili anne ve kizi mi?
Bence mavililer daha tatli ;)

Güncellemeler:
Detay

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan Çocuk Olmak istiyo ama olmuyo eşşek gibi bişe olduk tipsiz felan :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kırmızının aslaeti bir başka oluyor haliyle

0|1
    0|0
  • Kırmızılar daha tatlılar :)

0|1
    0|0
  • Mavi cok guzel

0|1
    0|0
  • Aynen mavili 😊

0|1
    0|0
  • maviliiiii

0|1
    0|0
  • Kırmızı

0|1
    0|0
  • mavideki pozları daha güzel ama küçük çocukların dudaktan öpülmemesi gerekir doğru değildir.

0|0
    0|0
    • Annesinin öpmesinin bir sakincasi mi var sence?

• bence var, çocuğu erken yaşta cinselliğe alıştırıyor bana göre. çünkü çocuk bunu normal karşılıyor sonra büyüdüğü zaman da örneğin tüm kadınları dudaktan öpebilirim diyebilir. veya annem beni öperdi bu normal o zaman başkasını öpsem kızmazlar diyebilir.. ilkokulda staja gittiğimde böyle öğrenciler olurdu dudaktan öpen veya birbirine aşkım diyen. bu bana normal gelmiyor temelinde de aile ile olan gereksiz samimiyeti buluyorum. çocuğu yanağından öpüp başını okşamak varken, poposuna vurmak aşkım bitanem demek ve dudağından öpmek doğru değil bence. kendi fikrimdir tabi katılmayabilirsiniz.

• Buda bir bakiş acısi tabi, hakli yönlerinz var. Fakat bence bu denli psikolojik yonde etkilendiklerini zannetmiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Mavili anne kırmızılı kız zumqi

0|1
    0|0
Yükleniyor...