En son seyretiğiniz film hakkında değerlendirmeniz nedir ?

en son izlediğiiz filmi izlememizi önerir misiniz, yoksa vakit kaybı mı olarak düşünüyorsunuz ?

değerlendirmeniz nasıl olur ?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• link - Wu xia

Çinin bruce lee si olma yolunda ilerleyen oyuncusu "Donnie Yen" oynuyor , film çok güzel , dövüş sahneleri çok iyi ama sadece dövüş yok işin içine gizem ve psikanalizde katmışlar , severek izledim tavsiyemdir .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• The Way Back. TRT'de 10-15 gün önce izlemiştim. 2. Dünya Savaşı sırasında Sibirya'da bulunan Sovyet kamplarından kaçan 4 tutuklunun kaçış hikayesini anlatıyor. Çok beğenmiştim. tavsiye ederim. İMDB'den de 7.3 almış. link

0|1
    0|0
  • "in time" filmini izlemistim,konu olarak oldukca ilgi cekiciydi,normalden farkli bir temaydi bence,buna ragmen cok begendigimi söyleyemem,yine de izlenebilir...

0|1
    0|0
  • en son internetten old boy u izledim müziklerini sevdim konusu acayipti sonuna kadar merak eksik olmuyor.

0|1
    0|0
  • En son Şirinleri izlemiştim.The Smurf çok gülmüştüm :)

0|1
    0|0
  • immortals(ölümsüzler) izledimm en son süpeeer kesinlikle tavsiye ederim :)

0|1
    0|0
  • kara büyü...cok begedım..hatta ıkı kere ızledım...korku gerılım sevıyorsan tavsıye ederım

0|1
    0|0
  • Precious.

Mükemmeldi yeminle.

0|1
    0|0
  • Anadolu Kartalları'nı izlemiştim, hoşuma gitti güzel filmdi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Elit killer, karizmatik kel oynuyor, güzel bir filmdi, gerçek bir hikayeye dayanan bir filmmiş. Tavsiye ederim yani.

0|1
    0|0
  • Identity = Beklenmedik son, iyi oyunculuk.

0|1
    0|0
  • Room in Rome. Bence cinselliği ve Sanatsal öğeleri kullanarak sanatsal bir film yapmaya çalışmışlar. Filmi izledikten sonra ilk yarım saat lezbiyenliği normal karşıladım. ne var bunda olabilir ne romantik diye düşündüm(ki normalde hiç normal gelmez bana). hiç güzel değil. sahneler iyi ama herhangi bi lezbiyen p*rnosunda da bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Alacakaranlık/Şafak Vakti

evet git izle

0|1
    0|0
  • son olarak DVD de Volver ı izledim öneririm. Almodovar yine döktürmüş.

0|1
    0|0
  • Yenilmez 3'ü izlemiştim galiba eski film 2010'un izlemişsindir kesin.

0|1
    0|0
  • Limitless güzel film tavsiye ederim.

0|2
    0|0
  • En son in time ı izledim beğendim güzel film bence

0|1
    0|0
  • cehennem meleklerini izledim gece muhteşem bi kadroyla on numara bi filmdi aksiyon full

0|1
    0|0
  • the road

son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden. yorum yapmayayım, izleyin görün.

0|1
    0|0
Yükleniyor...