Rock müzik sevenler bir bakar mısınız? İntro ve altyapı müzik denememi beğenecek misiniz?

Şarkı söylemek bir yana bu aralar yeni hobim müzik yapmak... Nerden, nasıl esti pek bilmiyorum ama baktım ki kafa yoracak kadar ilgimi çekiyor... bu da İlk gerçek denemem. Bundan önce on tane falan çöpe atmışlığım var, baya sevdim yani bu şeyi. Daha çok intro ve altyapı oldu- Müzisyen arkadaşlarım kusura bakmasınlar. Bağlam yerleri pek sağlam olmasa da vurmalılar enerji katmış gibi. Dinleyin bakalım beğenecek misiniz...

http://vocaroo.com/i/s0YvFtBem9wC

Güncellemeler:
Not: Kulaklıkla son ses dinlemeniz önerilir :) Ensturmanların hepsini ve tüm ritimleri iyi duyabilmek için. :))

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yok artık!
    Bu cidden size mi ait?

1|0
    0|0
    • 01:17 ve 01:19 arasındaki geçiş biraz nahoş gelse de geri kalan tüm kısım fazlasıyla iyi... Tebrik ederim.

• Basic rock tune iste.. bunun cok islenmesi lazim, genclerden yaraticiligi gormek guzel.

• @Coffein Arkadaş da seni bekliyordu...

En İyi Kız Görüşü

• Her müziği beğenmeyen birisi olarak acemi çalışmanızı beğendim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• FL Studio'yla mı yaptın? İyi ama biraz daha hareket katman güzel olur. Intro fazla uzun geldi bana ne zaman başlıcak şarkı diye sordum kendime. Denemeye devam. Klavye solosunda da bikaç detone nota vardı sanki.

1|0
    0|0
    • Var var bir dünya eksiklik, fazlalık var :) teşekkür ederim yorum için..

• rica ederim. senkoplar ve aralara yerleştirilecek aksak ritmler daha zengin gösterir eseri.

• Müziğinle evlenebilir miyim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Beğendim, güzel olmuş. Bence çalışmalarını çöpe atma başarılar dilerim :)

1|0
    0|0
  • gercekten harika ya bir filmin muzigi olabilir gibi geldi bana

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim tiyatro okuyup sinemayla ilgilenince izleri oluyo böyle :D

• Guzel olmus :) devam

1|0
    0|0
  • çok hoş ben beğendiim emeğine sağlık

1|0
    0|0
Yükleniyor...