Deadpool'u nasıl buldunuz?

Bugun sinema'da Deadpool'u izledim. Marvel'in filmi. İzlemeden once muhakkak xmen filmlerine bakın. Neyse. İnanılmaz eglendim film'de :D İzleyenler var mı aranızda

Deadpool'u nasıl buldunuz?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Izledim bayildim ama yetiskinler icin aileyle izlemeyin

0|0
    0|0
    • Aynen aile ile izlemeyin biraz utanabilirsiniz :D Bugun yanımda kızıyla bir adam gelmiş kızıda buyuk adam nasıl kızarıyor :D

• Cinsellik mi içeriyor

• @sayuri Hayır adam bir kere cok pic. Cok espri yapıyor +18 sonra sevişme sahneleri var. Bayanın gogusleri rahat bicimde gözüküyor. Buunun dışında pek bisi yok

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Çizgi romanlarını çok seven biri olarak bir kaç sahne dışında çok beğendim. Marvel dünyasının en sevdiğim karakteri olmakla birlikte uyarlamasının güzel olması inanılmaz mutlu etti beni. İlk filmin günahı olmazmış, devam filmlerinde daha edepsiz, daha komik, daha yaramaz olarak tahammül sınırlarını zorlayacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Aynı fikirdeyim. Sürekli Wolverine gönderme yapmaları ayrı bişey :D

• Deadpool ve Wolverine'in ilişkisini o yönüyle iyi yansıtmışlar zaten. Umarım ilerde beraber de görürüz...

• Şeye de cok güldüm koskoca yapımcı ekibi bir iki tane daha xmen alamadımı diye. O küçük xmen kıza ben hasta oldum ama. Atesli olan varya adını untutum

• vizyondan kalkana kadar hergün gitmeyi düşünüyorum efsane olmuş

0|0
    0|0
    • Abi hangi sahnesini diyim :D Sinemada gül gül yarıldım. Topu deliklere sokalım :D

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...