Arkadaşlar ''ambians'' fransızca bir kelime Türkçe hali ''Ambiyans'' ne demek tam anlamıyla bilen varmı? eig veriyorum?

Arkadaşlar bir makalede ambiyans kelimesini kullanmam lazım. Fakat doğru yerde doğru kelimeler eşliğinde kullanmak istiyorum. Bu kelimeyi arattım fakat tam emin olamadım. Bu kelimeyi tam anlamıyla bana anlatabilecek kişiye eig vereceğim Lütfen yardım edin?

Güncellemeler:
aslında konu şu mağaza içi ambians nasıl olmalı. Ambiyans derken dekordan kaynaklı oluşan bir hava mı yoksa, Müzikten kaynaklı oluşan hava mı desek sanırım daha iyi olucak.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Aslında ortam hava demektir. Sizin bir mekanda yarattığınız değişiklik de ambiyans olarak değerlendirilebilir. Mesela müziğin ortamda yarattığı değişiklik ya da mekanda farklı tasarlanmış, düşünülmüş ortamlar (mum ışığı) gibi. Bunlarda da ''ambiyans yaratmak'' derler genelde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• daha çok romantizm olan ortamlar için kullanılır ortamdan farkı o

0|1
    0|0
  • Iki kişi öpüşçekler diyelim. Erkek kıza gözlerin çok güzel diye yaklaşıyor diyelim (aiyy tam keko) sonra kız sabah sarımsaklı bişiy yemiş midesi şiş olsun. Tam o sırada kız geğiriyo öpçek olan da diyo ki "oha tuğçe bütün ambiyansı bozdun içine ettin yani şu anın" diyo. Anladın mı?

0|1
    0|0
    • saçmaladığın için anlamadım k. bakma :) Sen ortamdaki havadan bahsetmişin sanırım :)

• Ambiyansına köpekler işesin

• muhabbet sınırı aştı. Msjlarına cevap vermiyorum arkadaşım. Lütfen birbirimize saygılı olalım olur mu?

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...