Benimle kitap film dizi belgesel paylaşımı yapmak isteyen var mı?

kitaplar filmler belgeseller hakkında falan kültürlü olan var mı, varsa gelin konuşalım, sıkıldım :/ hem kitap belgesel alışverişi yapmış oluruz, bu arada yanlış anlaşılma olmasın iddialı falan değilim sadece olur da aranızda benim duymadığım kitapları okumuş olan vardır, varsa ben de araştırıp okurum, izlerim diye sordum

Güncellemeler:
şu an izleyecek bir şeyler arıyorum mesela

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Film ne var sende :D

1|0
    0|0
    • ya en az film var biliyor musun ama sevdiklerimi yazarım istersen

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• DİZİLER:
    vikings, oz, banshee, californication, x files, alias, jericho, skins (ingiliz yapımı olan), misfits, sense8, mr. robot, mozart in the jungle, family guy, mad men, the 100, dexter, v 2009 uzaylı dızısı, dr who, nip tuck, 2 Broke Girls (komik eglencelı dizi), scrubs, The Flight of the Conchords (müzikal dizi), it crowd, my name is earl, true blood, How To Make It In America, the 4400, joey, Six Feet Under, friends, nikita (eski ve yeni yapımı var), seinfeld, married with children, Lilyhammer, fargo, supernatural, marco polo, Silicon valley, , legends, into the badlands, Gangland Undercover, graceland, power, quantico, man seeking woman, happyish, humans, tripped, suits

1|0
    0|0
    • FİLMLER:
      12 Angry Men, citizen kane, stuck 2007(çıkış yok), the guard, starred up, oldboy (2003), chaos, revolver, Amores Perros, city of god, c. r. a. z. y. , layer cake, pan's labyrinth, The Big Lebowski, flashback of a fool, sleuth, hanna (2011), prestige, eastern promises, new kids turbo, twıce born, the intern, the beach, bunraku, wild tales

• kitap olarak da genel bılınmeyenler dısında; alper canıguz - gızlıajans aklıma gelıyor

• Çok teşekkur ederim

• çok iddalıyım
    tess gritsen

1|0
    0|0
  • Var..

0|0
    0|0
  • Ne tarz kitaplar?

1|0
    0|0
  • Hımm güzel fikir olabilir

0|0
    0|0
  • Seninle fikm izlerim ancak

0|0
    0|0
  • Hangi tarla ilgileniyorsun

0|0
    0|0
  • Tabii ki bu konuda çok tecrübeliyim. Özellikle filmlerle ilgili tavsiye verebilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...