Kitap tavsiyesi yapabilecek olan var mı?

Kitap okumayı seviyorum. Canan Tan eroinle dans okudum en son. çok hoşuma gitti ona benzer bir kitap veya başka türlü bir tavsiyesi olan var mı? ayrıca canan tan iz ve piraye nasıl?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Piraye'yi Tavsiye Edebilirim Ben Yarısına Kadar Okuyabildim Benim Tarzımda Bir Kitap Değildi Arkadaşım, Eroinle Dans'ı Okuduğuna Göre Annemin Kafasında Birisin Galiba Piraye'yi Okumanı Tavsiye Ederim Çünkü Annem 2-3 Kez Okuyabilmişti.

Ama Gerilim-Polisiye İstersen ;

Aklından Bir Sayı Tut

Ölü Ruhlar Ormanı

On İki Serisi

Kanlı Kartal Serisi

Bunları Sana Tavsiye Edebilirim

Polisiye Dışında ;

Yüreğim Seni Çok Sevdi

Güneşi Ellerimle Söndürdüm

Umarım Yardımcı Olmuşumdur :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Trainspotting-Irvine Welsh link .

Evet, uyşturucuyu görünce Trainspotting'i yapıştıran kişi benim. Klişe timi peşimde.

0|0
    0|0
  • ne tarz istiyosun 3 tane söyliym ben

güneş gözü - dianne hofmeyr ( antik mısırda geçen bir roman )

sen ve ben - aret vartanyan ( güzel kitaptır oku )

aykut oğut - evrenden torpilim var ( kişisel gelişim tarzı motive edici bir kitap)

0|0
    0|0
  • ww.kitapdiyari.com şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadan alışveriş yaptığım tek site.fiyatları da piyasa fiyatlarının genel olarak altında.bu siteden ucuzunu görmedim ben eğer sizin bildiğiniz varsa benimle paylaşırsanız sevinirim. ww.kitapdiyari.com

0|0
    0|0
  • orhan pamuk mutluluk hem oku okuduktan sonra müzeye git gercekten ben eski kız arkadasımlagittim insan okuduklarını görünce sanki aynı duyguya kapılıyo hissediyorsun arkadasım içinde hissediyorsun etkisindeyim hala ahhh be fusun aahhbe fusun...

0|0
    0|0
  • Sherlock holmes oku sürükleyici

0|0
    0|0
  • etiler koğuşu

yüksek topuklar

0|0
    0|0
  • dublörün dilemması - murat menteş => çok fazla kitap okudum ama okuduğum en iyi kitaptır.

0|0
    0|0
  • link geçen hafta bu kitabı okudum sürükleyici bir kitap..

0|0
    0|0
  • Hüseyin Nihal Atsız - Bozkurtlar'ın Ölümü

Hüseyin Nihal Atsız - Bozkurtlar Diriliyor

0|0
    0|0
  • Bach-Martı

0|0
    0|0
  • Neuromancer

Mo nun Gizemi

2 side süper !

0|0
    0|0
  • Peynirimi kim kaptı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• canan tan piraye,en son yürekler ölür ve yüreğim seni çok sevdi yi okudum.hepsi pembe dizi tadında.kürk mantolu madonnayı oku o da aşk romanı.

0|0
    0|0
  • beyaz zenciler oku madem, o da dönemin hippilerini anlatıyo. uyuşturucu, hayat tarzı, yalnızlık vs.. biraz bunalıma sebebiyet verirse de kitap bitince geçer. yazarı çok sağlam bir amcamız.

0|0
    0|0
  • canan tan tamamen zaman kaybı.eski türk filmlerinin aynısı ya.çok klasik ve hiç yaratıcı yenilikçi değil.onun yerine aç eski türk filmlerini izle daha ii.pirayeyide okudum batılı bir kızla doğulu çocuk evlenio.kendince doğu-batı çatışmasını anlatmaya çalışmış ama o klasik dar kalıbından çıkamamış.

kesinlikle iskender palanın şah ve sultan'ını okumalısın.elif şafak ve iskender paladan şaşma;)

0|0
    0|0
  • gizli anların yolcusu ayse kulin + can dundar aska veda

0|0
    0|0
  • yüreğim seni çok sevdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...