Keman çalan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Keman mı piyano mu?

0|1
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kemana aşığım, çalan insanlarıda seviyorum. Piyano bana çok uzak.

1|0
    0|0
    • Aynen bende kemanı çok seviyorum. Çalmak dinlemek ten daha güzel. Çok asil bir enstürman olduğunu düşünüyorum!

• Hayatımda ölmeden önce keman öğrenme hayalim var. Kişisel fikrim bir canlının verdiği dostluktan daha öte bir dostluğu var kemanın.

• Kesinlikle bir gün elime almadan duramıyorum. üzüldüğümde ya da mutlu olduğumda tek iyi gelen şey keman.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• İkiside çok hoş ama piyano diyeceğim.

1|0
    0|0
  • Piano, armoni ve orkestral çalışmaya daha yatkın olduğu, geniş octavı olduğu için temel teşkil eder. Her tür müziğe uygundur.

Keman da, evde öğrenene kadar hane halkının başını şişirebileceğin harika bir enstruman. Solo keman duygusal parçalarda ve hareketli çıgan parçalarda iyi olabilir.

Seçimde parmak yapın önemli.

1|0
    0|0
  • keman bence

1|0
    0|0
  • Piyano kanks

1|0
    0|0
  • Piyano

1|0
    0|0
  • yani ben çok severim gerçekten güzel yetenek

1|0
    0|0
  • Kenan.. Ben çalıyorum adamım harika bir duygu. Uzaklaşıp gidiyorsun bu dünyadan

1|0
    0|0
  • piyano olaydın sonudur

1|0
    0|0
  • piyano iyi

1|0
    0|0
  • keman çalan insan hakkında düşündüğüm ; keman çalan bir insan olduğu bu kadar uzağım

1|0
    0|0
  • İkisi de yetenek ister piyano daha zordur

1|0
    0|0
    • Hayır keman daha zor. Kemanda kulak gerekiyor seslere çok dikkat gerekiyor. ve piyano da sesleri bulmk daha kolay. yine de yorum için teşekkür ederim!

• El ayak koordinasyonu ve aynı anda iki şeyi düşünme açısından bana piano gibi geldi ama ben de teşekkür ederim

• darbuka

1|0
    0|0
  • piyano o zaman

1|0
    0|0
  • Piyano karizmadır..

1|0
    0|0
  • İkisini de çalıyorum. Evimde ikisi de var haliyle. Keman çalan birisi zaten piyano çalıyor olur çoğu zaman. Konservatuarda önce piyano eğitimi verilir.

0|0
    0|0
  • piyano kesinlikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Piyano

1|0
    0|0
  • piyaoooooo😍

1|0
    0|0
  • sadece klasik müzik dinleyen biri olarak piyano diyorum. ama tabi ki ikisi de çok asil ve naif enstrümanlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...