Kisa Ask filmi +18 cekmek istiyoruz senaryo konusunda kim yardimci olabilir

kisa film cekmek istiyoruz senaryo konusunda kim yardimci olabilir ...? cok acil .

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ah ulan dedim şimdi İstanbul’da olmak vardı !…

Kendime gelirken söz vermiştim.. eğer bir gün “Ah ulan şimdi İstanbul’da olmak vardı” dersem, proje bittiği gibi kesin dönüş yapacaktım…

Türkiye’deyken de kendime söz vermiştim; “Bu kadar gitmek istiyorsan, bir yolunu bulup gideceksin.” demiştim…

Ben sözlerimi hep tuttum.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Sanal ortam da takılan ve burada kurduğu arkadaşlıkları gerçek hayata taşıyan ve doyumsuz bir adam .Bir ayağının üstüne kırk yalan söyleme becerisine sahip . Elde etme konusunda takıntıları da var. Birgün biriyle tanışır uzun uğraşlar sonunda bunun da aklına girer sevgi yoktur sadece hırs var. Buarada adamın işleri yolunda gitmez . Bir çok sorunla karşılaşır ve bu kızda her defasında yardımcı olur. Çok iyi niyetli bir kızdır . Adam başka biriyle daha tanışır bu kez aşık olduğunu anlar. İkisinide idare etmeye başlar. Birine vefa borcu vardır diğerini seviyordur. Böyle yavşak bir adam ne olursa olsun ne yapacağını bilemez duruma gelir. Vefa borcu olduğu kıza evleneceğini sözünü vermiştir. Diğer kızla ayrılmaya karar verir bu esnada kızın ailesi kaza sonucunda ölür. Kız yalnız başına kalır. Maddi durumu iyidir kızın ama o bunları değil erkeği düşünür yanında olmasını ister. Erkek onun yanında olursa kendisine daha çok bağlanacağını ve daha çok üzüleceğini düşünür. Hem diğer kızıda ortada bırakmak istemez. Bir karar vermek zorunda kalır. Sevdiğini bırakır . sevdiği kız onu neden terkettiğini bir türlü anlayamaz. Diğer kızla sevmemesine rağmen evlenmek zorunda kalır.

Tekrar okudum da türk filmi kıvamında dramatik olmuş. Sevilme bölümlerini de atlamışım. Neyse bu olmadı sil bunu

0|0
    1|0
  • -18 deseydin olurdum, çünkü -18'lerin aşkları da kısa, filmleri de kısa olur

+18 grubu için 170 dakikalık senaryo yazılabilir, aşk konusu karmaşıklaştığı için konu da uzar

1|0
    0|0
  • Günün mana ve önemine istinaden Çanakkale savaşı sırasında aşık olmuş bir askerle bir köylü kızını, ya da sevdiğini askere göndermiş bir kızın mektuplarıyla süslü oğlanın eve dönüş için verdiği mücadeleyi anlatan bir film olabilir.

0|0
    0|0
  • “Hiç mi canınız acımadı o kızlara tecavüz edilirken ve sessiz kalırken ? Hiç mi sormadınız kendinize her gün şehit verirken, ‘Ne yapıyoruz biz ya? “ diye…

0|0
    0|0
  • Yakışıklı Dram olabilir . Üzüntüyle başlayan ve sonu sevinçle biten kısa film olabilir

0|0
    0|1
Yükleniyor...