En beğendiğiniz replik neydi? ya da en çarpıcı gelen replik?

Benim savaş tanrısı filmindeki bir replik geliyor ;

http://exbono.com/wp-content/uploads/2012/03/lord-of-war.jpg

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bekleme Odası (Zeki Demirkubuz)

"Eski sevgilimle görüştüm." diyorum pişkin pişkin yüzüme bakarak "biliyorum" diyorsunuz. Yüzünüzde en ufak bir merak bile yok. İnsan bu kadar da aşağılanmaz ki.
    Tamam, kıskanmanızı ya da üstüme titremenizi de beklemiyorum ama insan hiç olmazsa ne olduğunu sormaz mı?
    Gözleri ağlamaktan şişmiş insana "menemen yer misin?" diye de sorulmaz ki!

Kış Uykusu (Nuri Bilge Ceylan)

Karşımızdakini olduğu gibi görmeyip onu tanrılaştırmak, sonra da sanki böyle bir tanrı olabilirmiş de, olmuyormuş diye ona kızmak... bana biraz haksızlık etmiyor musun?
    Keşke en baştan beri hayal ettiğin o karizmatik başarılı aktör olabilseydim. Ama değilim...
    Ben basit bir adamım ve işin kötüsü galiba öyle de kalmak istiyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben anime repliklerinden daha çok etkileniyorum.
    One piece Doflamingonun bir konuşması var ki hayran kalmıştım..
    "korsanlar şeytan ve denizciler melek mi? bu şartlar tarihin akışı boyunca sürekli değişti. barışı hiç görmemiş çocukların ve savaşı hiç görmemiş çocukların farklı değerleri vardır. neyin doğru neyin yanlış olduğunu belirleyecek olanlar da onlar. bu bölge en tarafsız bölgedir. adalet galip gelecek diyorsun değil mi? evet bu doğru. savaşı kazanan adalet olacak."

0|1
    0|0
    • Code geass replikleri de öyle :) , misal ;
      ” İnsanlar eşit değildir. Bazıları daha zeki doğar. Bazıları daha güzel doğar. Bazılarının ailesi yoksuldur. Bazılarının vücudu zayıftır. Doğum, gelişmek ve yetenek, bütün insanlar farklıdır!
      Evet, insanlar farklı olmak için doğar! Bu yüzden insanlar birbiriyle savaşır ve yarışır! Oradan, evrim meydana gelir. eşitsizlik kötü değildir. eşitliğin kendisi kötüdür. ”

• Sağlık olsun , ygs çalışmalısın :)

• Evet😥😪

• "Gülersen, bütün dünya seninle birlikte güler. Ağlarsan tek başına ağlarsın."

'Oldboy' filminden. Bence 10 numara laf.
    Tşkler.

0|1
    0|0
  • "Sen benim hayatımdın Holly, ben ise senin hayatında sadece bir bölüm.."

0|1
    0|0
  • "Hava ne gadar güzel ya"

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kişisel değil sadece iş (baba)

0|1