"Konuşarak öğren" hakkında bir bilginiz var mı?

6 yıldır ingilizcemi geliştirmeye çalışıyorum yurt dışına çıkmak gibi bir hayalim var. Özellikle Amerikaya gitmeyi istiyorum bunun için dil gerekli yıllardır ingilizce müzik ve altyazılı film, yabancı diziler izliyorum ama ne yazık ki akıcı konuşamıyorum. konuşarak öğren'e başvuru yapmıştım. Gizli numaradan aradılar umarım yalan falan ya da dolandırıcı değillerdir. Sizce öyle olabilir mi?

0|1
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gizliden arama nedir ya.. Diyalog kurmadan ve mecbur kalmadan ingilizce ogrenemezsin. Yurtdisina cikalim seninle gel

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence bulasma. Zaten amerikaya gitcekmissin, gittigin zaman bir ayda ögrenirsin. Ingilizce zor bir Dil degil.

0|0
    0|0
    • Bende ona şaşırıyorum ya çok kolay üstelik yıllarca uğraştığım halde olmuyor. Türkçe film muzik, dizi gibi şeyleri hayatımdan çıkarttım. Kelimeleri okumak şarkı ezberlemek çok kolay ama akıcı konuşamıyorum işte

• O Ülkede olursan cok akici bir sekilde ögrenebilirsin. Ben mesela almanyada dogdum ve okuldaki ingilizce egitim sayesinde konusuyorum. Aksanim cok iyidir.. yani amerikada kesinlikle kaparsin bu isi :)

• Maalesef ki bizim ülkede ki eğitim belli ben okulda pek sevmedim hala da okulda ingilizce sevmem ders gibi olması daha sıkıcı Amerika da öğrenilir tabi ama ben arkadaş konusunda pek şanslı değilim. Orada da nasıl çevre edinebilirim onu da bilmiyorum eğitim alırsam hemen öğrenirim de ne bileyim ya şimdiden öğrenmek istemiştim. Sen yine şanslısın aksan çok önemli

Erkekler Ne Diyor 3

• Sosyal sitelerden yabancı kişilerle konuş, translateden çevire çevire öğrenirsin.

0|0
    0|0
    • Onu da denedim çoğu cevap vermiyor verirlerse de konuşmuyorlar. Nedenini bilmiyorum zaten yabancı kişilerde kolay bulunmuyor ki

• Gidip turistik bir mekanda çalış bir süre.

0|0
    0|0
    • Çalışma gibi bir şansım yok maalesef :(

• Yabancı facebook grupları, facebook arkadaşları = facetime + skype

• Nie gizli

0|0
    0|0
    • Amerikan eğitimciler arayacaklar demişlerdi ama gizli numaradan aradılar ben pek inanamadım doğrusu yabancı numara bekliyordum ama Türk olabilirler

Kızlar Ne Diyor 2

• Gizli numaradan aradılarsa itibar etme

0|0
    0|0
  • Dolandirici degiller , altyapi varsa etkili bir yontem..

0|0
    0|0
Yükleniyor...