2016 da 90 lar dinleyenler toplanin? Hangi sanaatcilari dinlersiniz?

Eski olan hersyi sevdigim gibi eski sarkilari da cok severim. Sizler de sever misiniz? Muzik asiklari kimler gorelim bakalim?

1|2
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 90'ların berbat müziği bile günümüzün canım müziğinden iyiydi. Türkiye'de hayat böyle işte. iyi ve kötü arasında değil berbat ve daha berbat arasında seçim yapıyorsun.

1|0
    0|0
    • 90 lar bence berbat degil

• Tarkanin salina salina sinsice klibi evet cinsellikle alakali :) Ama bilmiyorum ben gunumuzdeki sarkilarda birsey hissetmiyorum pek. Of aman nalanin ilk albumu ve sonraki albumleri * bir efsane mesela. Keske bu sarkilari yeryuzunde dinleyen insanlar olsa diyorum cunku biliyorumm su an kimse o sarkilari dinlemiyor. Aysen , sibel gursoy cok degerli 90 lar sanatcilaridir bilir misiniz bilmem :) Keske ayni dili konusabilecegim biri olsa sarkilar hakkinda. :)

• günümüze göre, göreceli olarak iyi şarkılardı ama popun mantığı budur zaten size ölümü gösterip sizi sıtmaya razı eder...

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 1

• Tarkan, Çelik ve izel en çok dinlediklerim arasında🎶🎵🎶

1|0
    0|0
    • Izelin solmus gul kasabasi sarkisini biliyor musun? Bide celikten nazina oluyorum :)

• solmuş gül kasabasını bilmiyorum 90'lara ait değil o şarkı galiba :) nazına ölüyorum biliyorum tabi ki :)

Yükleniyor...