İngiliz aksanı mı Amerikan aksanı mı?

Sizin kulağınıza en hoş gelen aksan hangisi?

(Bu sitede eskiden tek cümlelik detaylar yazabiliyorduk, ne oldu da uzun uzun yazmamızı istediler birden yav)

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Amerikan filmleri izlemeye alışkın olduğumuz için Amerikan aksanı bana daha pure, daha anlaşılır geliyor. Ancak İngiliz aksani daha asil tabii. Bir İngiliz arkadaşım var , abisi ABD'de yaşamış birkaç sene ve topluluk içinde iken "N'olur konuşsana biraz. Senin aksanını çok seviyoruz" diyorlarmış :)

0|0
    0|0
    • Amerikalılar ingiliz aksanına içten bir hayranlık duyarlar evet, zaten olması gereken de bu, teknik olarak ingilizce ingiltereden geliyor, Britanyalıların kullandığı yol daha uygun, düz düşünürsek :)

• Yani "Water"ı "Vadır" olarak okumaktan ziyade "Vota (r)" olarak okumak daha "çekici" geliyor bana da :)

• 10 gün geçmiş üzerinden ama yine de yazayım dedim. Bana da Amerikalıların "writer"a rider deyişlerinden ziyade ingilizlerin raytaaaağğğ... deyişleri daha cazip geliyor :))

Kızlar Ne Diyor 14

• My favourite book is the oxford dictionary, cos it has all the other books innit.

1|1
    0|0
    • Of course oxford dixtionary is a good source. But I think the Brits speak so complicated cos they almost not use the "R" letter. But they're european and it makes me feel familiar to them. But British accent is still makes me confused.
      However my favorite accent is British accent though.

• *lawks* if u are a guy with a british accent, hope u are wearing good shoes as u hike through ur mountain of pussy.😉

• Hahaha :) That was good but naughty joke.

• amerikan :D

0|0
    0|0
  • İngiliz aksanı daha hoş daha belirgin daha zarif. Adele dinlemek yeterlidir.

1|0
    0|0
  • İngiliz aksanı tabiki. Bir Amerika'lıyla konuşmak onu anlamak çok zor paso küfür ediyorlar.

0|0
    0|0
    • Baya huge bir stereotype bu ha. Niye küfür etsin amerikalılar :) İngilizler çok daha fazla küfür ederler aslında. Adamların dilinden bloody düşmez fucking düşmez yani. Bakma sen "ingiliz soğuklanlılığı" kurtarıyor. :)

• Ben de tanıdıklarımı ele alarak söyledim :)

• Adamına göre değişiyor o zaman ne diyeyim?

• İngiliz aksanının o ağızlarında patates püresi varmış gibi konuşmalarından çok hoşlanıyorum. Şirin geliyor.

0|0
    0|0
  • İngiliz

0|0
    0|0
  • Amerikan aksanı en güzeli bence bayılıyorum ya konuşmalarına bir de onlar çok mimik kullanıyorlar

0|0
    0|0
  • Ingiliz aksani cok cool ama bazen cok kasiyo adami ya. O yuzden amerikan olsun bizim olsun

0|0
    0|0
  • İngiliz aksanı. Küfür etmesi bile dile güzel 😂😂

0|0
    0|0
  • İngiliz

0|0
    0|0
  • 2 sinide bildiğim için sorun yok

0|0
    0|0
  • Amerikan aksani

0|0
    0|0
  • Amerikan aksani tabiki

0|0
    0|0
  • Ingiliz aksani cok guzel.

1|0
    0|0
    • Evet. Örnek verecek olursak bir ingiliz "asking" kelimesini aynı bizim gibi okuyor. Ama bir amerikan "esking" diye okuyor.

• Doctor who izleye izleye sevdim ben. Doktaa doktaa😆😆

Erkekler Ne Diyor 7

• Örneğin hint aksanına sinir oluyorum. Bebeler gibi tuhaf kounşyorlar.
    Amerika güney aksanı hoştur.
    İngilizlerin aksanı amerikalılara hoş gelir ama bana kulak tırmalayıcı geliyor.

0|0
    0|0
  • Amerikan Aksanını tercih Ederim. Çünkü İngilizler bazı kelimeleri yutuyorlar anlamak zorlaşabiliyor.

0|0
    0|0
    • Yutmalarının bir sebebi var, ingiliz aksanı hakkında bir kaç video izleyince kapabiliyorsun mantığı aslında :)

• Ingiliz, Amerikalilarin aksani sinir bozucu.

0|0
    0|0
  • İngiliz aksanı çok şiirsel ve zarif.

1|0
    0|0
  • İngiliz aksanı. İrlandalıların konuşmasıda gayet hoş.

0|0
    0|0
  • ingiliz

0|0
    0|0
  • amerikan aksanı kolay geliyo bana ingilizler yutuyolar özellikle hızlı konusurken

0|0
    0|0
Yükleniyor...