Grinin elli tonu kitabı hakkında düşünceleriniz neler?

Grinin elli tonu kitabı hakkında düşünceleriniz ? okumayanlara şiddetle okumalarını tavsiye ediyorm serisiyle birlikte :=)

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• üçlemenin ilkini okudum. christian grey'in bay darcy'nin (ask ve gurur) modern versiyonu oldugunu düsünmüstüm okurken. bir yerden sonra sıkıyor insanı ama. hep aynı şeyler...

e.l. james'i arastırdım sonradan. bir röportajını rast geldim.

Tamam seni zorlamayalım. Peki dünyanın gidişatı hakkında neler düşünüyorsun?

Ortadoğu kaynıyor... Amerika’nın planları, Arap Baharı... Suriye? Bu konular hakkında yorum yapacak kadar bilgim yok. Ne olup bittiğini pek bilmiyorum.

Canım genel olarak bir fikrin vardır herhalde. Mesela Esad’ın durumu...

Kimin?

Esad... Beşar Esad.

Dedim ya, fazla bilgim yok. İlgi alanımın dışında bu konular. “

acıkcası bunu okuduktan sonra ikinci kitabını okuyasım gelmedi.

0|0
    0|0
    • biraz vurdumduymaz olablr ama bu onun kitabını okumamam gerektiğini göstermez ki

Kızlar Ne Diyor 8

• Bulamadımmmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
    • nasıl bulamadın ya nette var hemde her yerde bulamadıysan gönderebilirm kargo ücreti sana ait :=)) serisiyle birlikte

• hayatımda okuduğum en saçma kitap

0|1
    0|0
  • boşuna en çok satanlarda değil güzel bir kitap .. türk filmi gibi sonu mutlu bitti

0|0
    0|0
  • Okudum çok sıkıldım 3.kitap boyunca aynı şey sevişiyorlar,sevişiyorlar,sevişiyorlar. Son kitabı atlaya atlaya okudum vakit kaybı sadece popüler diye merak edip devam etmiştim

0|0
    0|0
  • saçma sapan bir fan-fiction

0|1
    0|0
    • saçma sapan mı ? üçünüde okudun sanırım böyle dediğine göre

• okumadım ama merak ediyorum.Şu elimdeki kitaplar bir bitsin de.

0|0
    0|0
  • son zamanlarda okudugum en iyi kitap.

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorm son zamanların tam anlamıyla en iyi kitabı

• 212.sayfadayım daha diğerlerinide okumak için sabırsızlanıyorum :)

0|0
    0|0
    • ohoo sen daha yeni başlamşm ikinci kitapda daha güzel fantaziler :D akıyorr haberin olsun :))

Erkekler Ne Diyor 4

• ilginç olarak ne var mesela kitapta ebesinin nikahı gibi pahalı. Entrika sex vb zaten heryerde ne var ki tavsiye ettin ? ona göre alalım yoksa o paraya alınacak bissürü kitap var ?

0|1
    0|0
    • ilginç olarak evli çiftlere önerebilecek değişik fantaziler diyebilirm.Ki dünyanın her yerinde en çok satılan kitaplar listesine girdi ve birinciligi baya kaptırmadı kimseye.Ama yok ben klasik roman seviyorm diyorsan orası başka kitap sex içerikli ama sadece sexten ibaret değil

• değmez yahu verme para falan gereksiz.hiçbir edebi yönü yok kitabın erotik kısımları olduğu için çok ilgi çekti okadar.

• hımmm ee ii o zaman o konuda okumama gerek yok :D :D

• sonunda okumaya ikna edecksiniz beni :)

0|0
    0|0
  • kurgunun kahramını karakter Christian Grey de, zaman zaman kendini görüyor insan

0|0
    0|0
  • Nereden İndirebilirim e-kitap

0|0
    0|0
Yükleniyor...