Sizce bugüne kadarki en iyi hint filmi hangisi?

Yani açıkçası kendimi sadece hollywoodla sınırlandırmıyorum artık. Başka ülkeler de film yapıyor. Sinema amerikadan ibaret değil.

• 3 Idiots
    39% (42)50% (27)42% (69)Oy Ver
  • My Name Is Khan
    21% (23)19% (10)20% (33)Oy Ver
  • Taare zameen par (Her çocuk özeldir)
    17% (18)0% (0)11% (18)Oy Ver
  • Pk
    8% (9)7% (4)8% (13)Oy Ver
  • Bajrangi bhaijaan
    4% (4)4% (2)4% (6)Oy Ver
  • Barfi
    2% (2)4% (2)2% (4)Oy Ver
  • Başka bir film , yorumumda yazacağım.
    9% (11)16% (9)13% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• Dilwale Dulhania Le Jayenge 💗 Rang De Basanti

1|1
    0|0
    • Adamsın 😄 Anladın den sanım.

• bende o filmden bahsediyorum :)) raj trene biner gider. simran arkasından koşar :)) bu film hindistanda hala vizyonda.. vede dilwale 2015 yapımlı yeni sayılır

@Morstiletto senden çok daha fazlasını biliyorum için rahat olsun :))

• Benim profil fotoğrafım. Tabiiki de senden fazlasını biliyorum.

Erkekler Ne Diyor 14

• Allah topunun cezasını versin. Bir gün o anlamsız dansları yüzünden Hintli katliamı yapacağım :D Neyse, konuya dönersek, Awaara cidden bugüne kadarki en efsane hint filmidir. Şu anki filmlerle karşılaştırmamak gerek tabii ki. Kendinden sonra gelen tüm filmlere öncülük etmiştir. Onu biraz daha da eski filmleri izlediğinizde anlıyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Beni revaya götürün... Aslında anlamsız demesek çünkü ben seviyorum müzikleri olsun dansları olsun görsel ve ritmik şölen sanat içinde sanat bana göre sinema içinde dans.

• Irkçılık sevmem ben sömürgeci amerikaya secde edip bize zararı dokunmayan hintlilere ırkçılık yapmanın anlamı yok. Yeterli. İstisna olan da ebne değilim. Klipleri hayvan kadar izleniyor. Filmlerini izlemeyen yabancılar bile film içindeki müzikleri dinliyor. Sanat içinde sanat. Kro gibi bakma olaya sanatsal düşün. Hep amerikan filmi izle mümkünse sen. PK falan seni aşar yenilmezler izle.

• Burada kimseyi yüceltmediğim çok açık. Bir toplumu yücelten ve ona taparcasına secde eden tek kişi sensin. Bence kendini bir gözden geçir. Sömürgeci amerika diye ırkçılık yapan sensin ayrıca. 1 milyar "insan" var ne gibi izlenecekti acaba? Öyle tapmışsın ki söylediklerimi anlamaktan bir habersin. Çok cahilsin, anlayacağın şekilde tekrar ifade edeyim. Ben filmlerindeki dramı da konuyu da seviyorum. müziklerine de lafım yok. Anlamsız ve saçma olan lüzumsuz dans etmeleri. Düşüncelerinle söylediklerine ve tavrınla tam bir hintli gibisin. Ben 4 ay bu adamların içinde yaşadım. Hintliler kadar kendi odaklı, kendini haklı gören, düzene uymayan, bencil ve yüksek egolu başka kimseyi görmedim. Hintlileri de geçtim benim kendi memleketlimden görmediğim iyiliği senin sömürgeci diye yaftaladığın Amerikalılardan gördüm.
      Orada kal lütfen sende, bana uzak olun.. Sen hintlilere tapmaya devam et..

• Çok taktınız bu hint filmlerine kanks

0|0
    0|0
  • My Name Is Khan sadece bir film değildir.

0|0
    0|0
  • hiç birini sevmem

0|0
    0|0
  • hiç birini izlemedim

0|0
    0|0
  • black

0|0
    0|0
  • Sana bir onerim var filmi izle 1 hafta cikamazsin o psikolojiden masa 21 diye bir film bence dunyanin en uyi ama taninmamis filmlerinden o da bir hint filmi sadece alt yazili ama

0|0
    0|0
  • Ghajini

0|0
    0|0
  • yazdıklarının hepsi güzel birde şunu ekleyeyim seni rabbimde gördüm :)

0|0
    0|0
  • Fanaa

0|0
    0|0
  • Ghajini

0|0
    0|0
  • Ghajini'yi eklememissin :) Nickime bak ve tecrubemi anla emin ol ghajini :)

0|0
    0|0
    • Onu ben de seviyorum.3 kere izledim ama listeye eklemedim hepsi aamir filmi olmasın diye.

• V for Vendettayı seviyolar ama.

• ben de onu izlemedm

• 3 Idiots

0|0
    0|0
  • Abdullah :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ghajini diye yazılıyordu galiba çok güzeldi izlemelere doyamamıştım

3|2
    0|0
  • O kadar çok bolly izlediğim söylenemez ancak, filmleri harbi sağlam olan oyuncular var (genel olarak çoğu filmi) Shahrukh zaten King... Yoruma açık biri değil, Aamir desen, Bollywoodun minik devi :) Salman da bunlardan geri kalmıyor, özellikle aksiyonda Kingdir. Başka da var yani sağlam oyuncuları. Oyumu My Name Is Khana verdim çünki koyu bir SRK hayranıyım, ancak bolly iyidir yani genelde. Hint filmi değince çoğu kişinin aklına nedense 70lerin hint filmleri gelir. O konular geride kaldı arkadaşım. Artık Bollywood dram, melodram, romantik komedi tarzını tamamile elinde oynatıyor diyebiliriz.. :)

0|0
    0|0
    • İsminden anladım kralı çok sevdiğini ben de hastayım en bilinmeyen filmlerini bile bulup izledim.

• DDLJ, KKHH, Kal Ho Naa Ho, Veer Zaara, Devdas, Ra. One, Don serisi, K3G... Çok var yaaa)))

• Bunların hepsini izlemişim hepsi çok güzel bana göre
      1-DDLJ
      2-My name is khan
      3-devdas
      4-Veer zaara
      5-Don/don2
      6-om shanti om
      7-chak de india
      8-kal ho naa ho
      9-paheli
      10-rab ne bana di jodi
      İlk 10um böyle benim de ama geri kalanlar da çok güzel tabiiki. Adam kral 😄

• allah kahretmesin hepsinide izledim hepsininde etkisinde kaldım zor bir anket olmuş pembeli

0|0
    0|0
  • Ghajini.

0|0
    0|0
  • table no 21 üstüne tanımam gerçi gajini de iyiydi amma olsun ilk bu

0|0
    0|0
  • Ghajini

0|0
    0|0
  • Jab tak hai jaan

0|0
    0|0
  • Her çocuk özeldir

0|0
    0|0
  • devdas da çok iyi shahrukh khan oynuyo ondada ve daha baya film izlemişimdir isimleri aklıma gelmiyo klipleride çok güzel

0|0
    0|0
    • Devdası ben de çok severim * Türkiyede bilinmiyo çok şaşırdım söylemene ve de sevindim.

• Aashique 2

0|0
    0|0
  • Fanaa

0|0
    0|0
  • sadece her çocuk özeldiri izledim.
    3 idiot u da vakit bulduğumda izlemeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • My Name is Khan ı izledim
    Her çocuk özeldiri de ikisi de çok güzeldi kaç kere gözlerim doldu. Bu gün 3 idiot u izliyicem ve diger yorumlarda adı geçen tüm filmleri😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...