Kapat

Su korku filmini bulana ne isterse yapacam?

Selam insanlar.
Cok eskiden bir film izlemistim. İste konu su bir baba var polis ve onun oglu ise asosyal satanist tiplemesi bir velet. Ulkede bir katil var canli yayinda bir kurbana iskence edip olduruyor. İzlenme sayilari arttikca oldurme yavaslayip daha aci verici olmaya basliyor. Hatta polisin yardimcilarindan biri de olduruluyordu, bir fanusta alttan asitle isitiliyor yavas yavas basi haric vucudu yanarak iskelet kaliyor falan filan. Lan bulun sunu gozunuzu seveyim cok canim cekti izlemem gerek?

Güncellemeler:
Koca ksde bir allahin kulu yok mu aw kimse mi film izlemiyor

1|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• öldür. com ama onda öldürme yavaşlamıyor izleyici sayısı ne kadar artarsa o kadar hızlı öldürüyordu :)

2|0
    0|0
    • Burada bekar bir anne var. Benim hatirladigim baba ve oguldu. Hatta sonunda katil oglan cikiyor falan

• Hic isim hafizam yok haci. Ama onda da psikopat bir oglanla babasi vardi. İkisini birlestirdim :D tekrar sagolasin gece bir film molasi yapalim ehehe

• tamam hacı iyi seyirler :)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Haydeee biliyodum ben bunu dur bir bakiym arşivimden

1|0
    0|0
  • Kafayı yemişler toplulugusınuz

0|0
    0|0
    • Ne izleyek haci sen soyle

• Senin yaptigin da ters dayi. Burada ne isin var ulkeyi bok goturuyor sen soru cevapliyorsun?

• Ben memleket hakkında herşeyi biliyırum kardeşim ama haklısınız yaa böyle şeylerle kafanızı yoracagınıza bakın keyfiniize özür dilerim kusırabakmayın

• Biliyorum fakat söylemem

0|0
    0|0
  • psikopatmısın ne ya dur bende merak ettim

0|0
    0|0
  • rec değil mi?

0|0
    0|0
  • mahşeerin 4 atlısı mı

0|0
    0|0