STANLEY KUBRICK?

Stanley Kubrick'in filmleri hakkında ne düşünüyorsunuz? en sevdiğiniz filmi hangisi?

Güncellemeler:
Stanley Kubrick'in filmlerini izleyen yok muuu?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben o adamın filmle insanların bilinçaltına farklı mesajlar vermek istediği kanaatindeyim. Hayatım boyunca bir çok film izledim bugüne kadar otomatik portakal filmi kadar psikolojimi bozan başka bir film yok. Hele son yaptığı filmin ana konusu belli. Onu söylemeye gerek bile yok.

0|1
    0|0
    • zaten filmlerinde malum konuya gönderme yaptıgı bir çok obje dolu insan onun filmlerinin izleyince bir zihin erezyonu yaşayabiliyor ama ne olursa olsun sinema tarihinde çok farklı bir tarzı ve yeri var

• Filmlerinin ana konusu şiddet cinsellik ve subminallerle dolu. O adamın filmlerini izlememek daha akıl karı.

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• 2001 Uzay Macerası, The Shining, Full Metal Jacket ve Spartaküs olmak üzere 4 filmini izleyebildim. En sevdiğim Spartaküs oldu.

0|1
    0|0
  • 2001 Space Odyssey favorim. İkinci olarak Full Metal Jacket. Haliyle Clockwork Orange listede olmazsa olmaz :))

0|1
    0|0
    • Clockwork Orange filmi çok fena bişeydi Şu an bile filmin başında o adamın bakışları gözümün önüne geliyor :)

• otomatik portakal ve bir uzay destanı en sevdiklerim

0|1
    0|0
  • İsmini duyunca direk pc nin fişini çekiyorum. beyaz renkli pastel boya kadar anlamsız ve gereksiz biri.

1|0
    0|0
  • güzeller ne diyelim baboş

0|0
    0|0
Yükleniyor...