Bilgisayarla ilgili bilgisi olanlar lütfen bburaya

ben bilgisayra keylogger kurdum ama şu an görnmüyo ayarlarıyla oynanmış olabilir mii...aramada da çıkmıyo ama tekrar yüklemek istediğim zaman bilgisayarıunızda mevcuttur diyo.simgelerde de çıkmıyo..ne olur yardımcı olun bana

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• keylogger zaten simgelerde falan çıkmazki, onu açmak için bir tuş kombinasyonu gerekir onu kullan.

0|0
    0|0
    • siz yönetim açık bir şekilde yazarsanız süper olur şimdi derse yetşmem lazım şimdiden çok çok teşekkür ederm allah razı olsun

• Keyloggeri açtıktan sonra ''Settings'' butonu olcak onu bul ve tıkla ve karşına ''Hotkey Selection'' sekmesi çıkacak ordaki boşlukta keyloggeri açmak için gereken tuş kombinasyonu bölümü var oradan ayarlayabilirsin :) Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Erkekler Ne Diyor 5

• onun özelliği zaten gizli olması değilmi arkadaşım :). kısa yol tuşunu öğren netten onla aç ayarlarını kontrol et ;)

0|0
    0|0
  • sakat iş o keylogger ya.kendi bilgisayarını kontrol etmek için kurduysan da birileri kayıtlarını ele geçirebilir

0|0
    0|0
  • zaten keylogu kurduysan aktif olması için belirtmiş olduğun kısayol tuşlarını kullanman gerekiyor..

örn.. CTRL ALT + F7 gibi..

0|0
    0|0
    • tamamm buldum bilgisyarda ... :) şimdi o dediğin tuşları ayaralamam için nereye girmem gerekiyo ..yardımcı olurmusun

• program ekle kardırı kullan orada yuklu olan programları görebilirsin olmadı program kaldırma aracları var yukle onlarla dene

0|0
    0|0
    • hocam keylogger lar casus yazılım oldukları için görünmezler :)

• Kız format olmaksınız kısa sürede bulmak istiyor yani bu şekilde ''Program ekle kaldır'' bölümünden bulamaz çünkü gizlidir. Tuş kombinasyonunu bulması gerek ya da 2. bir yazılım :)

• Ewido Security Suite 3.5 bununla bir dene istersen kesin sonuc alırmısın bilmem ama bu ise yarıyor

• neden kurdun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...