Ezginin Günlüğü dinleyen var mı aramızda?

Açıkçası benim sevdiğim işte müzik bu! diyebildiğimdir kendileri. Böyle dümdüz cümleler üzerine, bilgisayar programlarından saçma bir fon yapıp buna şarkı diyebilirler bazıları. Müziğin aslı bu değildir benim fikrimce. Enstrüman olacak, o hissi verecek bir ses tonu olacak.. Aşk acısı varsa şarkıda, acım olmadığı halde derinimde hissedebilmeliyim cümlelerini.
Ezginin Günlüğü dinleyen ille bir kaç kişi vardır diye umut ediyorum, belki kafamız barışıyordur o kişilerle..

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle başta şunu belirteyim ki, hislerime tercüman oldun. Cumartesi akşamı Hayal Kahvesi Beyoğlu'daydı ve o gün ben de oradaydım. Her şarkısı ayrı bir güzel. Özellikle "Sen Gidersen" parçası beni benden aldı uzaklara götürdü. Şarkı çaldığı sırada gözlerim doldu. Zira tınıları o kadar müthişti ki anlatılmaz, yaşanır ve hissedilir. Ayrıca o gece grubun solisti Eylem Atmaca ile de anı olarak bir Selfie'm de var. O gece benim için unutulmaz bir gece idi. İyi ki İstanbul'a tatil amaçlı olsa bile gelmişim ve dinleme olanağım oldu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...