Kapat

Trabzon mu Rize mi? Bir Trabzonlu olarak soriyim

Benim için Trabzonumdan öte hiçbir şey olamaz tabiki. Bu iki şehir ise pek sevmez birbirlerini. Ama topluma göre değişir bu size göre hangi yörenin insanı daha iyi

• Trabzon
    A seç
  • Rize
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• ula tabicide tirabizyon idur daa :D 61616161 trabzon 611 bize heryer trabzon bize paris de trabzon roma da trabzon :D

0|0
    0|0
    • huyy ne guzel dedun oni ole gurban olsinlar saa :)

• en iyi cevap için teşekkürler da :D

• o gari şivey yapamiy :) neresu tirabzonin :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Trabzonlu Rizeli'den daha merttir, Rizeli'nin müteahhit kimliği ve siyasi yüzerliği beni hep soğutmuştur. Ancak Trabzon'daki mikro milliyetçilik de iticidir, bireysel olmayı becereyip Güneydoğulular gibi aşiret mantığıyla olaylara yaklaşmaları ilginç.

Ama bire bir insan ilişkilerinde Trazbonlularla daha iyi anlaşabiliyorum.

0|0
    0|0
    • Ben insan olarak baktığımda bizim toplumumuz daha cana yakın ve merhametli geliyo

• Kızları biraz atarlı onu biliyorum :) Nerde kaldı bizim pideler sorusuna, bekle açlıktan öldün mü diye cevap veren garson kız gördüm Trabzonda

• Hahahah beklerim böyle bir cevap şaşırmadım :))

• Peki ya Giresunla ?

0|0
    0|0
  • Hayatımın üç büyük darbesinin üçünü de yapan Trabzonluydular Bunların ikisi bayan uzak durmak lazım sizden

0|0
    0|0
    • benimde Trabzonlu erkek arkaşım vardı aynen öyle hayatımın darbesini o yaşatmıştı bana.Ama kötü her yerde kötüdür yer ayırt etmeye göre bişey yok bence

• Sen çok büyük konuşuyosun hadi bakalım hayırlısı :)

• Ablamda öyle diyor Ne Trabzonlu konusu açılsa

• hacı bize her yer trabzon karadeniz insanını severim ama öğle 12 den sonra fazla diyalokgve tartışmaya girmem,ankarada yaşayınca insanlara biraz etki yapıyor galiba...

sabah adamdan 1000 lira iste verir

öğleden sonra 1 lira iste vermez

0|0
    0|0
  • Karadeniz'in başkenti Samsun'dur

0|0
    0|0
  • neye göre trabzon mu rize mi?

0|0
    0|0
  • karadenizliden zarar gelmez :)

0|0
    1|0
  • trabzonlular daha saldırgan. sanki bir onların şehri var gibi. memleketçilik yapıyorlar. bunun sebebi trabzonspordur benden demesi. bursa da şampiyon olunca adamlar memleketlerini her yerde öne çıkarmaya çalışıyordu.

1|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...