Kapat

Mercimegi fırına vermek?

Mercimegi fırına vermenin anlamı nerden gelir nedir?

1|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• rivayetlere bakılırsa oldukça masum bir aşk hikayesinden bize yadigar kalmış tabirdir.
    o rivayetlerden biri şöyledir;
    köyün birinde bir kız ile bir delikanlı birbirlerine aşık olurlar. e malum, ortam köy olunca buluşup konuşmak pek kolay olmamaktadır. tek bahane köy çeşmesinden su getirmek veya yemek-ekmek pişirilen fırına gitmektir.
    bu aşık kız bir gün elinde mercimek tepsisi, fırına gitme bahanesi ile evden çıkar ve tenha bir yerde delikanlı ile buluşur. aşıklar sohbet muhabbet derken birlikte yürümeye başlarlar ve gözleri birbirlerinden başka bir şey görmediği için kendilerini bir anda köy fırınının önünde bulurlar.
    köy halkının ağzı torba değil büzesin...
    gomşuuuu! gıııız! duydun muuu? düzdaban memedin gızıylan garabacak necminin oğlan mercimeee fırına veeemişleee!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Mercimekleri firinda isitip, uzerine şarap gezdirdikten sonra yemek anlamina gelmektedir

0|0
    0|0
  • Anlamı gibişmek panpa. Nerden geldiğiyse meçhul

0|0
    0|0
  • sperm mercimek olsa fırında vajina oradandır kesin benzetmişler işte sapkınlar

0|0
    0|0
    • Hayır merak ettiğim mercimek fırında pişen bir yemek de değil o sözün o anlamda kullanılması çok garip geldi bana da merak ettim yani garip bir laf

• senin gibi hiç merak etmedim ama cidden çok kullanan var bu lafı

• Erkeğin kızı çatır çutur snladın sen onu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilmem saçmalık

0|0
    0|0
Yükleniyor...