Hiç unutamadığıniz bir kitap?

Benim uçurtma Avcısı şeker portakalı kürk Mantolu Madonna percy jackson serisi olasılıkız empati... okadar çok var ki aklıma gelmiyor ya sizin

Güncellemeler:
Ve bunu okumadan ölmemelisin dediginiz kitaplar varsa tavsiye eder misiniz

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• uçurtma avcısı
    semerkant
    kürkmantolu madonna
    ikiz bedenler
    tanrının unutulan çocukları
    uza gider

1|0
    0|0
    • Hemen hemen zevklerimız aynı ucurma Avcısı kürk Mantolu Madonna tanrının unutulan çocukları

Erkekler Ne Diyor 3

• Olasiliksiz empati kürk mantolu Madonna en sevdiklerinden dur hemen hemen zevklerimiz ayni :D bir de "Nietzsche Ağladiginda" kitabi var en sevdiklerimden.

1|0
    0|0
  • Dijital kale, da vincinin sifresi, sefiller, dönüşüm.

0|0
    0|0
    • Aa onlari nail da unutmusum sefiller suc ve ceza donusum da vincinin sifresi birtek dijital kaleyi okumadim

• @adgl123 Önemli değil :) Detay dediğim de şöyle; Napolyondan, fransanın kanalizasyonundan uzunca bahsediliyor. :D

• @adgl123 sefillerin kısa versiyonu da var mesela ben 400 -500 sayfa bişeydi okumuştum uzun versiyonu olduğunu senden duydum bilseydim onu okudum ama kısa olanı da bulmak mümkün

• Kurk mantolu madonna efsanedir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Aynen uçurtma avcısı ve şeker portakalı. Şey de var bak, jojo moyes'in senden önce ben kitabı da bayağı etkiledi beni. Ağlamıştım onda da

1|0
    0|0
  • Sinan akyuz-incir kuşlari mutlaka okumalisin harika bu kitap
    ahmet ümit - beyoglunun en guzel abiside cok surukleyici ve guzel bir roman

1|0
    0|0
    • bir de ucurtma avcisinin yazarindan bin muhtesem günes var o da cok guzel

• Bin muhteşem güneşi bu aralar çok duyuyorum okuyacağım inşallah elimde ki kitaplar biter bitmez

• Ben klasik okuyorum. Suç ve ceza okumadiysan okumalisin.

1|0
    0|0
  • Ozlem Kılıç/Sır Yani

1|0
    0|0
  • Üç Nasihat vardı ilkokul 1 de okumuştum... sonra Altın Pusula o zamanlar alamamıştım diye içimde kaldı hep, Siyah Lale 1.5 günde bitirdiģim ilk belki de son kalın romanım olmuştu 😃
    Ve son olarak Coma... Okurken heyecanlandığım ilk kitabımdı...☺

0|0
    0|0
  • 1984, Hayvan Çiftliği, Yüzyıllık Yalnızlık, Suç ve Ceza, Kırmızı Pazartesi, Dönüşüm, Kırmızı ve Siyah, Macbeth, Uyandığında, Serenad...

0|0
    0|0
  • Kimse kimseye en sevdiği kitabı söylemez.

0|0
    0|0
  • Cin alinin topacı :D :D

0|0
    0|0
  • tutunamayanlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...