Diriliş Ertuğrul dizisini Nasıl buluyorsunuz?

Ben hayran kaldım yeni başladım Daha ama sahneler cok hoşuma gitti devamında öyledir İnşaallah

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Abi sahneler iyi ama dizi tamamen yalanlar manzumesi , orada anlatılanların yüzde sekseni yaşanmamış olaylar , insanlar da bunu izleyip tarihi öğreneceğini sanıyor, sana tavsiyem eger sadece sahneler için izliyorsan izle ama tarih öğrenmek için izleme, tarih dizilerden değil kitaplardan öğrenilir

0|0
    0|0
    • Yalan olduğunuda nerden çıkardın peki? Tarih kitaplarında bile bir kaç yüz çadırın imkansızlıkların ötesinden gelerek Osmanlı devletini kurduğunu yazıyor.

• @SavcıBey yuh ya ne uydurma ne uydurma İttihat ve terakkiyi Theoder herzl kurdurdu bir defa ne tapinakcisi? Kitap kayı boyu-1 yazar: aet şimşirgil

• Kitap için teşekkürler sen tapınakçıları araştır.

Kızlar Ne Diyor 5

• Tarihimizde bilinmeyen şeylerin kurgulanması aslında dizi... Bazı kısımları evet doğru ama çoğu kurgu bunu bilerek izlersen çok güzel bir dizi.

0|1
    0|0
  • ben de bir kaç ay önce izlemeye başladım ve başarılı buluyorum.. Kendini izlettiriyor..

0|1
    0|0
  • 3-4 haftadır izliyorum. Başarılı gerçekten.

0|1
    0|0
  • hiç izlemedim

0|0
    0|0
  • Rte ve davutoglu seti ziyaret ettiginden buyana biraktim izlemeyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• TRT aştı kendini

0|1
    0|0
  • Izlemıomm peder bey ızlıo kanks

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • Bende hayran buldum muhteşem dizi. Tapınakçıları ile Türkmenlerin mücadelesini çekmişler. Türkmen olmaktan gurur duydum. Beyendiğim ve izlediğim tek Türk dizisidir.

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim

0|0
    0|0
  • Cok iyi

0|0
    0|0
  • mukemmel tabi ki :)

0|0
    0|0
  • bir kez bile izlemedim