18 Mart çanakkale zaferinin önemini biliyor muyuz

link

link

peki gerekiği kadar önemsiyor muyuz ?

Güncellemeler:
gençler

geçmişin intikamını alacak değiliz,bir Türk olarak 2 görevimiz var

1.si:kimsenin bir daha böyle bir şeye cesaret edememesi için veya yine bir saldırı karşısında yine ÇANAKKALE GEÇİLMEZ dedirtmek için kendimize donanım katmalıyız.ulaşabildiğimiz her alanda.çünkü bilgili bir toplumu top tüfek esir alamaz..

2.si ne kadar günahkar da olsak pis işler de yapsak;bizler için karşılıksız can verenlere,

kan dökenlere,aklımıza geldikçe ruhuna bir fatiha okuyalım.elden başka bişey gelmz

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• o zafer olmasa biz olmazdık

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• biliyorum önemsiyorum ama malesefki 3 5 kişiyle olmuyor genele bakarsak önemsenmiyor ve bugün 3. soru ve gördüğüm kadarıyla bu soruya sadece 3 5 kişi cevap veriyor ne yazıkki başka sorulara ise 20 30 kişi ne yazık demi işte dediğim gibi ataalrımızın kemikleri sızlıyor

1|0
    0|0
  • 18 Mart'ın önemi mi ? Çanakkale Savaşını kazandık. Eee sonra? Dünya Savaşını kaybettik. Yani bir önemi yok sonucunda. Ayrıca binlerce insan öldü. Bu mu önem yani ?

0|0
    0|0
    • çanakkale sadece cephelerden biriydi ve en önemli cepheydi..dünyanın en kudretli devletlerine karşı artık artık yok olmaya,yok edilmeye yüz tutan milletin son bir gayreti son bir ateşi, azmi ,direnişidir önemli olan..

sömürgen solucanlara baş eğmemektir çanakkale

• onlar ölü değil şehittir.bu soruda kutlamaktan bahsedilmiyor.ancak zafer olması nedeniyle kutlanmalıdır.

o insanlar boşa hayatlarını vermedi.dünya savaşında müttefikimiz yenildiği için bizim de başarısız sayılmamızın hesabını soramayız kimseye böyle bişey yok..neyse insanın kendine kalmış bişey

• Almanya yenildi diye biz de yenildik diye birşey yok. Çünkü biz zaten güçsüzdük ve yenilmeyi hak ediyorduk.

• Ben çanakkale de oturuyorum burası çok kalabalık oldu ya her yerden gelenler var hadi buyur çanakkalemize arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • biliyorum bilmek lazım bunu bilerek yaşamak lazımm...

0|0
    0|0
    • kardeş işte herneyse anladın işte uzatma lütfen dalga geçilecek bir soru değil burası cıvıtacaksan lütfen çıkışlar sağ üst köşede

• yaa ben seni anladım yazdığım cevapta cümle devrik olmuş kabul ediyorrum ama sende bunu uzatma lütfen

• şimdi sömürgeydik sıradan basit ülkeleirn

0|0
    0|0
  • Yeni nesil hatırlar atayı sade 10 kasımda

0|0
    0|0
Yükleniyor...