İlk ezberlediğin şarkıyı hatırlıyor musun? :)

benim ki karabiberim di galiba. 8 yaşındaydım. çocukluk arkadaşımla durmadan söylüyoduk ahahaha :)

Güncellemeler:
arkadaşlar süpersiniz valla tüm çocukluğumu gözümün önüne getirdiniz :) ne manyak şarkılar vardı hepsini hatırlattınız teşekkürlerr :)))
bu da benim çocukluk klibimdir. hep bu klipte oynadığımı hayal etmişimdir :))))) link

0|0
48|61

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 60

• bak postacı geliyor

1|0
    1|0
  • ersen ve dadaşlar aman tertip şarkısını ezberlemiştim teybimizin kırmızı (rec) düğmesine basıp kaydetmiş annem hala saklıyor yeni konuşmaya başladığım zamanlar hehehe

1|0
    0|0
  • dıddırırırdınırınırınınım dıddırırırdınırınırınınım dıddırırırdınırınırınınım karaşimşeğin şarkısıydı iyidi.

1|0
    1|0
  • Bugun bayram erken kalkin cocuklar

1|0
    0|0
  • İlk mini mini bir kuştu sonra dondu ya ondan sonra Arapça şarkı ezberlemiştim :D

1|0
    1|0
  • 1|0
    0|0
  • İlk ezberlediği şarkı karabiberimse bunu 8 yaşında ezberlemişse o zaman bu kız ... yaşındadır :D ulan o kadar hesap yapacağıma ismin üstüne tıklasam yaşı yazıyor zaten :D

1|0
    0|0
  • Zülfü livanelinin ''Ada'' albümündeki ''gözlerin'' şarkısı ilk ezberlediğim şarkıydı. Onuda mecburen ezberlemiştim. Evde Kürtçe ve Ermenice kasetlerin arasında tek Türkçe Zülfü Livanelinin albümüydü. Gider gelir o kasedi dinlerdim. İlkokul 2'de herkesin içinde okuduğumda epey utanmıştım. :)

''''Gözlerinnnnn bir çığlık öhmm birrrr yaralı haykırışşşş, gözlerinnnn bu gece çok uzaktan geçen bir gemiiii... '''

1|0
    1|0
  • link

bu ilkti galiba hep söyletirlermiş bana bunu

1|0
    0|0
  • Tarkan Dudu Dudu

1|0
    0|0
  • Sen kalbımın mehtabısın güneşisin, sen ruhumun vazgeçilmez bir eşisin, Bir şarkısın sen ömür boyu sürecek dudaklarımdan yıllarcaa düşmeyecekk :))

1|0
    0|0
  • link İlk şarkım budur ilkokulda müzik derslerinde hep bu şarkıyı söylerdim sınıfada ezberletmiştim millete gına gelmişti ne günlerdi be :)

1|0
    0|0
  • al sana nostalji link

ben bu şarkı ile eurovizyona hazırlanıyordum ama aksilik oldu ve olmadı :( ...

1|0
    0|0
  • Perişanım paramparça

Darıldım, kırgınım sana

Kahroldum sen gidince

Kendimi vurdum yollara

Hani nerde yeminlerin

Bitecekti bu gitmeler

Sebebi sensin halimin

Derbeder oldum derbeder

soner arıca nın şarkısını ezberlemişim ilk defa

2|0
    1|0
  • artılar neysede eksiler nerden çıkıyo anlamadım

1|0
    1|0
  • ilk söylediğiö şarkıyı hatırlamıyorum ama çocukken ricky martin go go go ale ale ale yi söylediğim aklımda :)

1|0
    0|0
  • ilk ezberledgim 5 sınıftayken korodaydım 23 nisanla ilgli şarkıydı :D öyle bşydi :D

2|0
    0|0
  • Burak Kut - Benimle Oynama okulda söylemiştim :)

1|0
    0|0
  • Atilla Taş - Ham Çökelek

1|0
    0|0
  • denzi arcak zehir ettin şrkısıysdı

1|0
    1|0
  • Bir ilk bahar sabahı güneşle uynadın mı hiç

1|0
    0|0
  • yaş henüz 8, müzik dersi ve;

benim annem güzel annem beni aaal kollarına

1|0
    0|0
  • O kadar çok şarkı dinliyorum ama hiç ezberlemiyorum nedense

1|0
    0|0
  • ilk ezberledigim şarkı rahmetli Barış MANÇO'dan domates biber patlıcan . Nur içinde yatsın , mekanı cennet olsun .

1|0
    0|0
  • şöyle bir dsundum 19 yas bir tane şarkı ezberlememisiM :D

1|0
    0|0
  • bu kız beni görmeli bana kazak örmeli yalnız beni sevmeli artık :D sonra onun arabası var onu bir de kenan doğulu deliyim gözü kara deliyim yakarım romayıda yakarım bunları sölüyordum ben :D

1|0
    0|0
  • Ebru Gündeş - Çingenem ve aynn seninki gibi karabiberim. bu ikisinden hangisi önce ezberLemştm hatırLamıyorm ama :)

1|0
    0|0
  • onun arabası var ((:

1|0
    1|0
  • 1|0
    0|0
  • link :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 48

• Twister sisterin bir şarkısı vardı ''I want to rock '' diye .İlk öğrendiğim şarkı oydu :)

1|1
    0|0
  • çingenem çingenem kara gözlü çingenem :))))))))))))))

2|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • hatirlamiyorum ama 1,5 yasinda yonca evcimigin 'aboneyim abone' sarkisini durmadan soyluyormusum

1|0
    0|0
  • scorpions - winds of change. hergün serviste dönüp duruyordu.

1|0
    0|0
  • beraber yürüdük biz bu yollarda...

ara beni öptüm seni seni...

karabiberim...

tayfun'un bir şarkısı vardı sanki.

kıl oldum abi...

bunların hiçbirini tam ezberlemedim ama çok küçüktüm çünkü. 2 yaş falan..

1|0
    0|0
  • seni gidi fındık kıran yılanı deliğinden çıkaran kaderi püsküllü bela yaklarsam mupç muuchhh blaa blaa bunu bile tam ezberlediğimden emin değilim

1|0
    0|0
  • Özcan Deniz - Hadi hadi melegim

1|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Atilla Taş, Ham Çökelek.

1|0
    0|0
  • İlk okul hayatımı arabeks filmlerine ceviren ilk okul arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Millet Tarkan söylerken bizimkiler Bir can iki sayılamaz söyliyordu bizde onu ezberledik duya duya

0|1
    0|0
  • rıck martıııııın un dos tres marııa böylebışeydı hayrandım hastasıydım bu şarkı çıkınca televzyonun seswını fullerdım sonra eşcınsel olduğunu öğrendım ılk hayran olduğum ınsanın gay çıkması hüsrana uğratmıştı benı

1|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • hem ezberlediğim hemde petek dinçöz gibi oynamaya çlştığım, hala bütün ailenin dilinden düşmediğim işte o şarkı :) link

1|0
    0|0
  • kestane gürgen palamut altı yaprak üstü bulut... :))

1|0
    0|0
  • link

İlkokulda öğretmenimiz öğretmişti anlamı büyük :)

1|0
    0|0
  • yonca evcimiktendi maksimum 4 yaşında olmalıyım hangisi oldugunu söylemek istemiyorum :D

1|0
    0|0
  • Çok net hatırlıyorum :D arada söylüyorum hala.

- Onun arabası var güzel mi güzel şoförüde var özel mi özel :d

1|0
    0|0
  • spice girls- wanna be if you wanna be my lover you gotta get with my friends make it last forever friendship never endssssssssssssssssssssssssss ah ah.

1|0
    0|0
  • link bunu söylemekten utanıyorum ama ilk aşkım olur kendisi :(

1|0
    0|0
  • ilk ezberlediğim şarkımı tam emin değilim ama ilkokulda sürekli müzik derslerinde Aşkın nur yenginin ayy inanmıyorum şarkısını söylerdim :)

1|0
    0|0
  • link acı gerçek...:-D

1|0
    0|0
  • çilek dudaklarına yapışıp kalıcağım

gözlerinden kalbine akıcam

1|0
    0|0
  • ismail yk çıtı pıtı

1|0
    0|0
  • atilla taşın şarkısıydı.klibinde ellerinde elma şekeri olan kızlar oynuyordu

1|0
    0|0
  • bir tane daha, link atamiyorum ama bak sen carripicho tic tic tac, bak bakalim hatirliyor musun :)

1|0
    0|0
  • Grup düs gel etme gozlerim

1|0
    0|0
  • hakan peker-köylü güzeli. ilkokulda dansetmistik bununla okuma bayramında.

1|0
    0|0
  • Fuliş kazanova olması lazım.

1|0
    0|0
  • Nalan acemi balik :D

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    18
Yükleniyor...