Bollywood filmlerini sever misiniz?

Hint filmlerini yani. Severseniz en sevdiğiniz hangisi?

• Severim.
    60% (47)50% (22)57% (69)Oy Ver
  • Sevmem.
    40% (31)50% (22)43% (53)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 11

• P. k ve sonra 3 idiots. =)

Sevdiğim ve Hint filmi sandığım film Iran filmi çıktı yalnız: A Seperation.
    Olsun onu da söyleyeyim. Film güzeldi.

0|0
    0|0
  • İzlemem genelde çok sevmem

0|0
    0|0
  • Çok fazla takip etmem ama Pk filmini izlemiştim en son güzeldi

0|0
    0|0
    • Zekice bir filmdi. Sağlam eleştiri vardı. Türkiyede öyle bir din eleştirisi filmi yapılsa aamir khanı meydanda sallandırırlar.

• Komik demeyelim dünyada 1 milyar hindu var. Ama düşünsene 1 milyar hindu yaşayan bir ülkede müslüman bir aktör hinduizmi ağır bir şekilde eleştiren bir film yapıyo ve film açık ara hindistanın en çok izlenen filmi oluyor. Türkiyede mümkün olamayacak ve cesaret isteyen bir olay. O sahneye ben de gülmüştüm 😄😄😄

• Bana göre komik yani yoksa farklı inançlara saygım var ama dediğin gibi islamı kötüleyen bir film olsa ülkemizde soruşturma açılırdı hemen onlar rahat insanlar 😄

• bayılırım. fişekle bir tane.

0|0
    0|0
  • en sevdiğim her çocuk özeldir

0|0
    0|0
  • Hayır sevmem.

0|0
    0|0
    • Hangilerini izledin? Gerçekten merak ettim muhalefet olmak için sormuyorum.

• Hint erkek tanımıyorum. Yani oyuncular karizmatik ama dünyanın her yerinde oyuncular halk ortalamasının üzerinde tip olarak. Yani brn hiç denk gelmedim öyle. Leonardo dicaprioya da herkes yakışıklı diyo beğeniyo adama ölüyolar. O zaman amerikan filmi de izlemeyelim. Aamir khan çok seviliyor o da tipi için değil filmlerinde sosyal konulara değindiği ve iyi oyuncu olduğu için. bir de aşk meşk konularıyla değil de düşünceleriyle gündeme geldiği için. Dediğim gibi sen o kızlara aldırma. Türk kızları türk erkeklerini, türk erkekleri de türk kızlarını sevmiyor.😄 O yüzden hepsi başka milletlere saroyorlar. Eğer istersen 3 idiots ve pk izleyebilirsin gerçekten çok zekice senaryoları olan filmler. İstemezsen de sen bilirsin. Teklif var ısrar yok.😄

• Yakışıklı oldukları için izlemeyelim demiyorum.
      Yapma lütfen :D Ne oyunculuğu ne sosyal konulara değinmesi.
      Aşk+yakışıklı buldukları oyuncu için izliyorlar.
      (Herkes demiyorum tabii) Neyse.
      Peki.. Yazdığın iki filmi çok beğenebilirim ama cevabım değişmeyecek. :D
      İyi akşamlar : )

• bollywood değilde aamir khan filmlerini severim

0|0
    0|0
    • Ama bollywoodun temel taşı o zaten. Shahrukh filmleri de iyi oluyo aamir tarzı onu da seversin.

• fanaa

0|0
    0|0
  • Aamir Khan😍

0|0
    0|0
  • Özellikle Aamir Khan'ın filmleri :) <3

0|0
    0|0
  • Agneepath

0|0
    0|0