Odanızın duvarında ne poster(ler)i var?

Fırat var bende bir tane. baruter'in istiklal caddesi çizimi var, imzalı.

kurt cobain'in insan boyunda bir posteri var. bir ara da az bulunan bir pulp fiction posteri varıdı...

Sizde ne var?

Güncellemeler:
poster diye sınırlamıyoruz elbette. neşenize göre...

0|0
34|32

En İyi Erkek Görüşü

• 300x200 boylarında okyanusun maviliğinde gemi resmi üzerinde ise SEN BENİM TATLI SU OKYANUSLARINDA SUSAMIŞLIĞIMSIN Yazısı var tasarım bana air tabi :)) reklam olmasın sakın :))

1|1
    0|0
    • yok olmadı... nası işler?

• Kendim için yaşamadığımdan isteyeceğim bir şeyde yoktur kendim için isteğim bir önceki cevaptadır. Halimi ise soruyorsan enkaz altında kalmış son nefesinde saat kaç diyerek babasından çekinen deprem çocuk misali gibi bir şeydir işte. hayat paylaştıkça güzeldir be kardeş ne mutlu sen gibi paylaşmak isteyenlere.

• kendin için istediğin, basit bir insanlık meselesi maalesef. yine de, kendi adıma, yaşadığım ülkede bunu değiştirmek, düsturumdur. bunun garantisini verebilirim. ama başarı garantisi veremiyorum, habil'in kabil'i öldürdüğü bir dünyada...

doğru, hayat paylaştıkça güzel. ne güzel asıl senin gibi görenle tanışmak.

Kızlar Ne Diyor 34

• ımm nü alanında bir hatunun sırt we kalça we sırtından kalçalarına kadar dalgalanan bir hatun resmi çizmiştim... o bir tablo içerisinde asılı :) posterden daha iyi :p

0|3
    0|0
    • güzel manzara. :)

• :)) Harika ağırlıyor muşunuz ! Bayıldım. İyice merak ettim. Bakarak mı çizdiniz? Hayalinizden mi?

• tamamen hayal ürünüdür kendileri... birebir aynı olsa güzel bi hatun olabilirdi...

• bir duvarda benim büyük bir fotografım.diger duvarlarda bir ayetin 10 sayfa olarak hazırlanmış hali duvarlarımda mevcut.

1|3
    0|0
  • Kocaman bir Dünya haritası var ama ters. Çok ilginç bir harita ve bulana kadar da canım çıkmıştı: link

0|1
    0|0
  • Sadece kardeşımın okulda yaptığı bir resim var :) benim icin çok özel..

0|1
    0|0
  • duvarda ayna var oda sayılırmı... :) odamın duvarları çok boşmuş şimdi farkettim

0|1
    0|0
  • Tolgahan Sayışman.

High school musical.

Britney Spears.

David Beckham.

Aras Bulut İynemli.

Sıla.

Burak Özçivit.

Tuba büyüküstün.

Serenay Sarıkaya.

Murat Boz.

Taylor Momsen.

Twilight.

Katy Perry.

Mehmet Akif Alakurt.

Nil.

Adanalı.

Beyonce.

1|2
    0|0
  • uykusuz ve penguen yayınlarının posterleri :)

0|2
    0|0
  • serseri aşıklar film afişi,kendi çizdiğim suluboya kadın resmi,köpeğine sarılan sarı saçlı küçük kız fotoğrafı:)

0|1
    0|0
  • Kocamaan aynam var sonra daha az kocaman bir aynam daha var :))

öğrencilkte çok meraklıydm farklı şeyler asmaya ama şimdi kendimi görmek daha çok mutlu ediyor

0|0
    0|0
  • Poster yok foto var.

0|1
    0|0
  • ben sevmiyorum poster yaaa

0|0
    0|0
  • Karikatür var, büyük, kapı grişinde.Zamanı durdurmaya çalmaktan yenik düşmüş birini anlatıyor.

0|1
    0|0
  • şu an tertemiz duvarlarıma kıyamadığım için poster açmadım ama öğrenciyken duvalrarım pposter ve fotoğraf doluydu. özellikle 2si çok değerlidir hala saklarım: link ve link (siyah beyaz hali)

0|1
    0|0
  • beğendiğim giysilerin resimlerini kesip asıyorum. odamı gören beni lezbiyen sanabilir:)

0|1
    0|0
  • Galatasaray:)

0|2
    0|0
  • Ensiferum,coldplay,oasis,iron maiden

national geographic dergisinin verdiği küçük manzara kartpostalları ve bilim tekniğin verdiği gezegenler posteri.

0|0
    0|0
  • Duvarda posterim yok annem sağolsun.

0|0
    0|0
  • odam yok benim

0|0
    0|0
  • bölgelere ve bölümlere göre il dağılımını gösteren harita, nüfus sayısına göre illeri gösteren harita (kpss ye hazırlanıyorum da =) ) bir de fırat =)

0|0
    0|0
  • çağatay ulusoyun nrdeyse bi duvarı kaplayan posteri var bakıp bakıp iç geçiriyorum :D murat boz var shakiranın var yine kocaman bide taylor lautnerin :)

0|0
    0|0
  • Hiç bişey yok tablo almayı düsünüyorum parama kyamıyorum evet.

0|0
    0|0
  • kendi resmim var kocaman bir tablo :D

0|0
    0|0
  • kendi yaptığım narsis tablosunun kopyası var link

ve ailemin fotoğrafları var

0|0
    0|0
    • çok güzelmiş.

• delirdiği anı temsil ettiği için, sudaki benliği eski bir benlik olmuyor mu zati?

• ben öyle düşünmedim.kendisine hayran olduğu tarafıyla ilgileniyorum.hepimiz tanrının mucizesiyiz ben de öyle.her sabah bunu hatırlyarak uyanmak iyi geliyor.delirme noktasına gelecek kadar değil sadece hayatta başımıza gelenler bizi daha da mükemmeleştirmek içindir ve bizden daha değerli değildir diyecek kadar.sonrasında aile geliyor zaten

• Iki tablo var, birinde bir oldtimer var digerinde iki cocuk ucagin inisini izliyor

0|0
    0|0
  • Freud, Pavlov, Skinner, Watson :)

0|0
    0|0
  • Poster yok.

0|0
    0|0
  • odamda posterr yok

0|0
    0|0
  • kendı resımlerım var dolabımın usunde yer yok nerdyse duvarlar boş :D

0|0
    0|0
  • puzzle dan resmim

0|0
    0|0
  • Ferdi baba ve fenerbahce posterim ,bayragım ve atkım var duvarda ayna var .d

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 31

Yükleniyor...