Sigmund freud ıcın ne dusunuyorsunuz ?

sigmund freud kıtapları hakkında ne dusunuyorsunuz

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Kitaplarını okumadım da, düşünce sistemini biliyorum. Bilimsel değil..

0|0
    0|0
    • kitaplarını okumadan nasıl karar veriyorsun buna

• hiç kitap okumayan insanlardan beklenen soruları sordun bu yüzden cevaplama gereksinimi duymuyorum. Adam ne okuyorsun diyor.böyle buyurdu zerdüşt diyorum. anlatsana ne anlatıyor diyor. gel de anlat.bu tür kitapların sadece bir cümlesiyle bile bikaç saat konuşmak gerekir.bu yüzden sana son kez hoşçakal diyorum

• Soran TeslaD beni engellemiş, taş atıp kaçan çocukları kovalayacak değilim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Freud amcam yaa severim kendilerini <3

0|0
    1|0
  • Psikolojiye ilgi duymami saglayan adam kendilerine hayranlik duyarim, sizlerin de merak edip bu konular hakkinda bilgi edindiginizi gormek cok hos!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Musa ve Tektanrıcılık, Totem ve Tabu kitapları ufuk açıcıdır, "bilim budur" dedirtir. Eldeki kısıtlı bilgiyle peygamberin mitolojik hayat hikayesini olabildiğince gerçeğe yaklaştırmak, birey psikolojisine olan yaklaşımının kitlesel psikolojide de geçerli olduğunu kanıtlamak, isim-bilimden yararlanmak, arkeolojik belgeleri de araya sıkıştırmak falan derken, okudukça okuyasınız gelen bir kitaptır. Dolu doludur

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • psikodinamik yaklaşımın kurucusu freud. bu adamın kuramları beni çileden çıkartıyor

1|0
    0|0
  • şaka bir yana piskanalizin babasıdır... totem ve tabu adında kitabı gayet lezzetlidir

rüya analizleri adında 2 ciltlik bildiğiniz rüya tabirleri kitabı vardır

0|0
    0|0
    • Sen tek başına hikaye gibi dümdüz okuyarak nasıl karar veriyosun?

• Kendini birkaç cümleyle sınırlı bu alanda ifade etme sıkıntın varsa hiç sazanlama. Adeta demlenmiş, kafa yorulmuş, imbikten geçirilmiş, bu ne akıldır yahu. Iyi gösteriydi “TeslaD”.

• ruya analızını hıc duymadım sımdı onu arastırıcam googledan

• "Psikopatoloji Üzerine" kesinlikle okunması gereken bir kitabı.

Hayatının anlatıldığı tubitak yayınlarından çıkan "Freud" kitabı da güzel. Nasıl böyle bir düşünür olduğunu öğreniyorsun.

0|0
    0|0
  • ayyyy pisss sapıkk herşeyi bel altına vuruyo iiiiyyrenç

0|0
    0|0
  • hiç tanımam etmem onu

0|0
    0|0
  • düşünceleri güzel

0|0
    0|0
  • iyi psiko analizci, iyi felsefeci, ama bir fani olarak ta yatcak yeri yok işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...