Bir kızın şiir okuyup yazması sizde ne gibi bir his uyandırır o kız için ?

bir kızın şiir okuyup yazması sizde ne gibi bir his uyandırır o kız için bu iyimi kötümü

• Evet bence süper
    50% (2)100% (1)60% (3)Oy Ver
  • Iyi durur gibi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Eh işte gibi gibi
    50% (2)0% (0)40% (2)Oy Ver
  • Kız şiirmi okur ya
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yorumsuz
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kız şiir yazıp okuyorsa:şiir yazmayı seven,şiirden anlayan biri olabilir.Aynı zamanda da duygusal biridir derim. Hem şiir yazmak ya da okumak neden kötü bir şey olsun ki. Duygu ve düşüncelerini edebi bir şekilde şiirle ifade edebilmek özel ve ayrıcalıklı bir şeydir.Çünkü öyle herkes blr duyguyu edebi biçimde ifade edemez.

1|0
    0|0
    • çok güzel söylemişsin kötü olmasını söyleselerde ben yinede bildiğimden vazgeçmem ama yinede insanların bakış açısını merak edip öğrenmekistiyor insan :D

• beni mutlu etmekkadar kolay bir şey yoktur mutluluğu erişemiyceğim ya da eriştikten sonra farklı bir şeylere erteleyen biri değilimdir yani nasıl desem komik gelicek belki ama çikolata yerken bile mutlu olan biriyim kurduğum hayalden mutluyumdur ama beni en çok mutlu eden şey ailemin hep yanımda ve bana destek olmasıdır:D

• çikolota yerken kim mutsuz olabilir ki :) hele de çikolatalı kofretse :)

Hayali olmayan insan yoktur:)

Senin en büyük hayalin nedir ?

Erkekler Ne Diyor 6

• Şiir okuyup okumaması hakkında bir fikrim yok ama Hiç bir kadın bir erkek gibi şiir yazamaz çünkü şiir kalpten kopar ;)

0|0
    0|0
    • yanılıyorsun bir kadın erkek kadar hatta ondan daha iyi şiir yazabilir çünkü duyguları vardır ve erkeklere göre çok yüksektir .şiir kalpten kopar demişsin bir kadının kalbi kocamandır her zorluğun üstesinden gelir o şiirlere bir parçasını değil bütününü koyar kadın gerçeği yazar erkek söz sanatı yapar ama bağlılık yoktur kadınınki gibi

• O kadar çok çürük elmanın içinde sağlam olanıda elbet kurtlanır :)

• hayır bir şey olmaz sn sadece yanlış kişileri seçmişsin tamam birileri seni incitmiş olmalı ama bir kaç kişi için herkese aynı sözü söylemen doğrumu doğruyu bulana kadar hepsi kötü olmazmı zaten doğru olsalardı onlarla evlenirdin ayrıca şöyle düşün o kötüler seni iyiye taşıyo:D

• abla sen şiir yazabildiğine emin misin

çok ruhsuz gibi geldin bana

ankette ki seçeneklere bak ya

neemiş

iyi durur ,eh işte

bu ne ya saçına veya koluna taktığın bir toka veya çantadan mı bahsediyorsun

0|0
    0|0
    • abla :Dsenden küçüğüm öncelikle ve evet iyi olduğium söylenir şık koymada iyi olmasamda ruhumu şiire yansıtıp söz sanatı yapabilirim

• :D

kusuruma bakma

belki de ki öyle canım başka bir şeye sıkıldı sana salak saçma konuşuyorum işte

başarılar dilerim (söylemine göre başarılarının devamını dilerim demeliyim sanırım)

iyi geceler

• sağol:D

• para kazanıyor mu

0|0
    0|0
    • evet yarışmalardan kazanır,kazanabilir ,

• Olumlu ya da olumsuz, hiçbir şey değiştirmez..

0|0
    0|0
  • bence süper olur

0|0
    0|0
    • :D:D

• yazsana br şiirini

• yazmak isterim ama sanırım yazmamam gerek çünkü yarışmalara yolluyorum ve kitap haline getirmeyi planlıyorum:D

• İnce ruhlu bir kız derim kendi kendime

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hoş bir şey bence.Bir erkeğin şiirler uğraşması ya da bir kızın şiirle uğraşması onun ruhunun sanatsal bir yönü olduğunu gösterir.

0|0
    0|0
  • Bazen sıkıcı olabilir ama genel anlamda hoş bir uğraş.

0|0
    0|0
  • Evet bence süper

0|0
    0|0
Yükleniyor...