Şömine, inşaatçı eldiveni, futbol topu , sarmaşık gülü, numaralı gözlük?

Bu sözcükleri kullanarak bir senaryo yazmanızı istesem ;) Yukarıda verdiğim sözcükleri büyük harfle kullanın ki fark etmek daha kolay olsun :)

Güncellemeler:
Şahane Kız alındın galiba :) şaka yapıyordum kimseyi üzmek istemem kusura bakma :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Şömine yanarken yaşlı adam gençlik anılarını gözünün önünden geçiriyordu. Bu şöminede ne inşaat eldivenleri yanmıştır, pencereden dışarı baktığında gördüğü sarmaşık güllerine ne toplar sekmiştide camı kırmıştı, şimdi ise numaralı gözlüklerini temizlemekle geçiyordu günleri ne koşacak dermanı, nede o eski sağlıklı günleri kalmıştır geriye kocaman bir ah çekti genç adam ve uykuya daldı kanepesinde.

0|0
    0|0
    • şahane kız :D ufak tefek eksiklikler var tabi :P ama uğraşmışsın emeğe saygım sonsuz :)

• bu bile beni şaşırtmana yetti :P :D senden beklemezdm bu kadarını bile :D bir kızla konşmayı bilmemek mi ortada kız göremyrm :D

• Bnde senden beklemiyorm ztn insan gibi davranmanı bu kadarı bile fazla aslnda :) çok tşkler

Kızlar Ne Diyor 2

• Dolapları karıştırırken küçükken oynadığı futbol topunu buldu, geçmişi hatırladı ve hüzünlendi."Neyse" diye geçirdi içinden numaralı gözlüğünü takıp en sevdiği kitabını aldı eline , şöminenin başındaki ekoseli koltuğuna oturdu ve okumaya başladı. Okurken birden bahçedeki sarmaşık gülleri budamadığını hatırladı. Bir bahçıvan eldiveni almayı ihmal ediyordu uzun zamandır bulduğu inşaatçı eldivenlerini geçirdi eline ve bahçeye çıktı. Bahçe kapısı aralıktı , kapatmıştı oysaki. Hemen eve koştu. Şömine demirini eline aldı.
    yeter yahu :)

0|0
    0|0
  • Numaralı gözlük kullanan adam şömine başında bulduğu insaatci eldiveniyle yani burda eldiveni giyiyor merakli futbol topunu tutarken sarmasik gülü demiş ki cak bir selam canım baksana

0|0
    0|0
    • :/ ne dedin gülüm :D

• Yooo 😀 ben kendimi bilsem bana yeter anlatmam gerek yok ama sen çok yapış yapış konuşuyorsun gereksiz bence ve rahatsız edici

• hanfendi hazretleri rahatsz mı olmuş :O kmsenin egosunu tatmn etmekle uğraşamam BEBEK :P :D

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...