E-kitap okuyucunuz var mı?

lütfen "kitapların kokusunu seviyorum" demeyin. kesilen ağaçların kokusu sonuçta çok masum ya da romantik bir şey değil.

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• O romantizm'i yapanlar genelde kitap okumayan kesim. Kindle var bende de, benim fetiş objem olmuş durumda. En değer verdiğim en çok işe yarar bulduğum kıymetli cihazım, my preciousss.

1|0
    0|0
    • aynen ya tapar vaziyetteyim resmen kindle'a, sırf instaya iki foto atmak için alıyorlar kitabı "kürk mantolu madonna" dersem anlarsın zaten karikatürü de var :D

https://pbs.twimg.com/media/CDcZkQ4VIAAWaFW.png

• oww hangi modeli çok ucuzmuş türkiye'ye gönderim var mı ki yok diye biliyorum

• kindle 7 oluyor sanırım, basic modeli ışıksız. Şu model:

www.amazon.com/.../ref=sr_1_2

Türkiyeye gönderim yok ama kargo şirketleriyle göndertebiliyorsun. Amazondan alıp onlara gönderiyorsun onlar da sana gönderiyor.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• KEsinlikle Amazon kindle almalısın. E-ink ekran kitap hissini tamamen yaşatıyor. Hem baslı kitaptan daha net! Şarjı sık sık sayfa değiştirmezsen epey gidiyor. Tek sıkıntısı sanat kitabı gibi kitaplar okuyacaksan renkli görselleri sihay beyaz görebilmen. Başka olumsuzlukla karşılaşmadım. Asla Gerçek kitap gibide olmuyor. Kırıştığında içim giderdi. Şimdi dijital tuhaf geliyor. Zamanla alışıyorsun. Kitaplarını kütüphanene koyamamak arada kurcalayamamak ve her kitabın ekitap olmaması başlıca sıkıntılar arasında

1|0
    0|0
    • hemen hemen 1 yıldır kullanıyorum kindle pw 2'yi, pdf ve görsellikle alakalı metinleri tabletten okuyorum.

• sık sık kitap okumam zaten 4 günde bir iki saat anca bakarım. Daha çok okuduğum kitaplar sanatsal ağırılıklı olduğu ve sanatsal olmayanlarında ekitapları bulunmadığı için Amazon kindle tercihim değil.
      BElki bundan 10 sene sonra kitapların büyük bir bölümü rahlardan kalkar. Müzik cd'lerinin rafta pek sık durmadığı internet üzerinden (itunes gibi) indirerek satışı gerçekleştirildiği gibi...

• Belki de.

• Annemin var, ben de bulursam e kitap indirip telefonda okuyorum

1|0
    0|0
  • benim var e kitap daha iyi çünkü bazı kitapları kitapçılarda bulamıyorum netten bulduğum kitapları pdf halinde e book a atıyorum yakınlaştırma özelliği olduğu içinde hem gözlerim bozulmuyor hem de ağaç kesilmiyor hem de bedava ya geliyor :)

1|0
    0|0
  • nook reader'ım var ama ben hala kagıt tercih ediyorum

1|0
    0|0
    • Pdf'lerde performansi nasil?

• Ben de kindle var ama berbat pdf konusunda ben mobi olarak okuyorum ama makale okuyamiyorum

• pdf'ler ebook'larda her zaman sorun yaratır. daha önce bir kaç kez pdf'ten e-pub ya da diğer formatlara dönüştürenleri denedim , iyi sonuc vermiyor.

• E kitabın da insana zararı var özellikle göze. Tercihim her zaman kanlı canlı kitaptan yanadır.

0|0
    0|0
  • yeni kitap aldığım yok. antika olmuş kitap kokusu sevmek serbest mi.

0|0
    0|0
    • :) ben de var eski basımlarda pek hoş kokular sunmuyorlar bilemedim şimdi ama mantıklı mı yani? ücretsiz, internette sayısız kitap varken. genelde o saçma sapan içerikli popülist kitaplar için ormanlar katlediliyor.

• yani internet var kitaba hiç gerek yok. gelenek yerine getirilmiş gibi davranıyorlar.

• Her ikisini okuyorum evde 400 tane mis gibi kokan kitap var

0|0
    0|0
  • gözlerimi bozuyor pc den okumak

0|0
    0|0
  • normal kitap tercihim onun kokusu beni benden alıyor

0|0
    0|0
  • Var ama kitapları daha çok severim.

0|0
    0|0
  • kindle whitepaper, okuması keyifli ancak pek pratik değil, yazılımından dolayı (bence)

0|0
    0|0
    • kalın kitaplarda biraz sıkıcı oluyor evet ve çoğu formatı okumak için kullanışsız

Kızlar Ne Diyor 7

• Telefonumda kindle uygulamasi var oradan okuyorum ama gozlerim bozuldu artik.

1|0
    0|0
  • Wattpaddan okuyorum yine de hiçbirşey sayfaların yerini tutamaz. Tabiki kesilen ağaçların olması iyi değil fakat olumlu yönden bakarsak en azından yararlı bir iş için kesiliyor boş işler için değil. Belkide bize kesilen ağaçların değerini bilmemiz için var kitaplar.. onlara iyi davranalım

0|0
    0|0
  • Birçok gereksiz şey yerine ağaçlar kesiliyor önce tepkinizi ona gösterin. Kitaplar için bu normal, ama biz insanların gereksiz ihtiyaç sandıkladı ihtiyaçları için uygun değil. Ben kitaba dokunmayı isterim. İnternetten okuyunca da bir etkisi olmuyor sonuna dek böyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Tabletten okuyorum genelde

0|1
    0|0
  • Evet var ama normal kitapta okumaktan vazgecmiyorum

0|0
    0|0
  • ibooks'la idare ediyoruz.

0|0
    0|0
  • Kitapsever olmama rağmen yok