Nasıl daha hızlı yabancı dil öğrenebilirim?

bazı arkadaslar oku diyo kimisi dinle kimisi yabancı film izle hangisi kısa surede daha cabuk sonuc verır

Güncellemeler:
yabanc dil öğrenme üzerine

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Hepsinin faydası ayrı, çok okursun, kelime dağarcığın gelişir, çok dinlersin, konuşulanı anlaman kolaylaşır...hepsini birden yap sen :)

Hatta ben de yaz diyeyim bari..:D cümle kalıpları yerleşir beynine

0|0
    0|0
    • teşekkurler hiçbirini yapmadan yabancı dil ögrenmek zor hepsını birlikte götureyım en iyi si

• Olacak olacak:)

• evet yapıcam kyk yurtlarından yabancı ark da edincem:D

Kızlar Ne Diyor 5

• kendi ögrenme şeklini bulman lazım..nasıl daha hızlı ögendigini deneme yanılma yöntemiyle keşfedebilirsin..

0|0
    0|0
  • gramer ve kelime öğrenmek istiyorsan kitap oku,ama günlük konuşma dillerini merak ediyorsan yabancı dizi. kitaptan öğreneceğin daha çok şey vardır her zaman ;)

0|0
    0|0
  • Melik Safi Duyarın kelime kartlarından edin, işe yarıyor metod olarak. Kitap oku ve film izle. Aslınd 2-3 ay yurtdışında garsonluk yapsan ing. öğretmenlerinden daha iyi konuşacağına eminim emmolu. :D

0|0
    0|0
  • Önce bir grammerleri, dilin yapısını öğren.

Sonrada ingilizce kitap oku. Okurken bilmediğin kelimeleri yaz, öğren.

Sonrada ingilizce şarkı dinle, film izle. Kulağın alışsın.

Pratik yapmaya çalış.

0|0
    0|0
  • neyi öğreneceğine bağlı aslında.. çünkü birçok metod var öğrenmeyle ilgili,

yazıysa eğer okuyup altını çizebilirsin, şema oluşturabilirsin, liste şeklinde kısa ama hatırlayacağın şekilde yazabilrsin, ben okuyup sesimi kaydetmiştim sonra dinlemiştim bir keresinde sonuç: düşük not almıştım :D bir işe yaramamıştı o yüzden neyi öğreneceğine bağlı aslında bu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• beyin gelişimde en iyi sonuç veren besinlerdne birde balık yagıdır düzenli olarak 3 ay balık yagı kullan beynindeki nöronların daha hızlı çalıştıgını ve nöronlar arasındaki geçişlerindaha kolay oldugu için kolay ögrenirsin ayrıca yaşın bakımı beynin gelişmiş yeni nöronlar oluşup yol acılmıştır

0|0
    0|0
  • Bol bol tekrar yap kayıt yap dinle onları ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...