Kill Bill filmi hint filmi çakmasıymış?

Ben hep hint filmleri amerikan filmlerini kopyalar sanırdım. Bu filmi de çok severdim. Offf yaaa...Kill Bill filmi hint filmi çakmasıymış ?
Orjinali 2001 yapımı abhay mış. Kill bill 2003 yapımı.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• filmde sadece O-Ren Ishii nin animasyon sahnesinden esinlenmis yani tamamen kopya demek haksızlık olur netice bu film imdb de en iyiler arasında kaldı ki buna benzer örnek vermek gerekirse sinema tarihinin en iyi filmi olarak kabul edilen Esaretin Bedeli de1979 yapımı Alcatraz'dan Kaçış filminden alıntıdır hatta o kadar çok benzerlik varki saşıtmamak elde değil ama film yinede uzun yıllara rağmen yerini korumuş

0|0
    0|0
    • Qma izledim çok benziyodu.

• Dünyada çoğu kişinin bilmemesi onu kötü film mi yapar? Çakma çakmadır. İzledim ağır çakmaydı. Ghajini de güzel ama çakma diye sevmiyorum.

• tabi ki yapmaz, ama Kill Bill seyrettigimde o degişikliğı farketmiyorsunuz nitekim Tarantino gibi efsane yönetmen var ne kadar bazı sahneler benzesede bana göre muhteşem bir filmdi hatta bu film tek parçaydı süre uzun olduğu için Tarantino bu filmi 2 filmden oluşturmuş. .

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• bende köstebek filminde bu olaya rastladım;şaşkınlıktan küçük dilimi kaybettim😅

0|0
    0|0
    • O hangi filmdenmiş?

• Yaaa gerçekten biraz uyanık olmak lazım bunu anladım sinema sadece hollywooddan ibaret değil. Keriz gibi hepsini harika harika diye izlememek lazım. Ghajiniye bir ton laf ettik çakma diye.

• bende öyle şans eseri filmin puanı iymiş diye başlamıştım filme ama abi bir yeri farklı olsun bu ne dedim😒

• kıldan tüyden anlamam :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha neler tarantino'nun kopya film yapıcagını sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • Öğrenince hemen gidip filmi izledim maalesef doğruymuş. Şok oldum hayal kırıklığına uğradım. Abhay- 2001 ararsan bulursun.

• Ilgisi yok. Tarantino manga kültüründen araklar. Bollywood filmleri cok sıkıcı😴

0|0
    0|0
  • Hangisi daha iyiyse oyum ona yani kill bill

0|0
    0|0
Yükleniyor...