Hangi dili ya da dilleri öğrenmeli?

Günümüz siyasi-ticari-ekonomik dengeleri de düşünecek olursak, sizce hangi ülkenin dili en çok öğrenilmesi gereken bir dil uluslararası bir işte çalışmak isteyenler için?

inglizce hariçtir.

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı şeyi bende çok düşündüm Ve sonunda Rursça Almanca İspanyolcaya karar verdim çünkü Rusça Beyaz-Rusya Ukrayna moldova Kırım Kazakistan Ve bir çok ülkede Rusça konuşuluyor. 2. olarak Almanca çünkü Almanca

Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır.

3. dil olarak İspanyolca ispanyolca İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuelada konuşulmaktadır .

1|0
    0|0
    • Teşekkürler:)

• turizm ile ilgili olduğunuz belli :) teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Çince, Rusça ve İspanyolca tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • dünyayı ekonomi yönünde iki dil hükmediyor.ingilizce ve çince. ben çince ögrenmek isterdim.çince tavsiye ederim.bir de rusça.

1|0
    0|0
  • %60 konuşulan dil ispanyolca

0|0
    0|0
  • flamanca ve portekizce.

0|0
    0|0
  • Çince ve Almanca

0|0
    0|0
  • Mühendis isen, otomotiv, telekomünikasyon gibi sektörlerde çok ilerlemiş olan Almanyanın dilinin bilmelisin..

Ben Almanca diyorum..

0|0
    0|0
  • 3 dili süper konusurum ingilizcemde fena degildir almanca türkce kürtce ve ingilizce

0|0
    0|0
  • deniz dili iyi bılırsın sen anladın :D

0|0
    0|0
  • Arapça, Korece, Yunanca, Farsça, Rusça

0|0
    0|0
  • türkçeyi yaygınlaştırmayı tercih ederim

0|0
    0|0
  • beden dili

0|0
    0|0
  • çince

japonca

almanca

0|0
    0|0
  • İspanyolca ve çince.

0|0
    0|0
  • Türkçe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İsspanyolca çince arapça insanlar yabancı ülkelerde master doktora yapan işletmeciler arapça kurslarını yardıyor..

0|0
    0|0
  • İNSAN dilini konuşmayı öğrenmeliyiz.

0|0
    1|0
  • Çince ve Japonca kesinlikle.. :)

0|0
    0|0
  • Almanca.

Ayrıca İngilizcen iyi ise, Almanca'yı İngilizce gramerine göre öğren derim. Daha basit.

0|0
    0|0
  • Ispanyolca hem cok güzel bir dil hem de isine yarar

0|0
    0|0
  • ispanyolca

çince

almanca

rusça

0|0
    0|0
Yükleniyor...