Ya zaman yanlıştı... Ya da insan, diyen var mı?

Biraz efkar var san ki. :) Ya zaman yanlıştı... Ya da insan ! Diyeceğiniz biri oldu mu hayatınızdan geçip giden?

Bir gün bir elnde, 1 çocuk, 1 kolunda bir kadın, karşılaşırsak eğer beni görmemiş gibi yap, bende ölmemiş gibi yapacağım...!

Gerçek bir aşk öyküsü yaşayan var ı ? :))

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• ilk sevgilim...eğer ilk olmasaydı ve ayrı şehirlerde olmasaydık evlenirdik.belki de çok mutlu olurduk.ilk olunca çok yıprattık birbirimizi sonradan bu hataları gördük ama geç oldu...toparlayamadık.ama keşke demiyorum çünkü vardır yukardakinin de bir hesabı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Öncelikle sorun çok güzel ve anlamlı ama bak ailen dışında diğer bütün unsurları sen seçersin yani arkdaşlarını, işini, eşini, okulunu vs... Bunların seçimini biz yaptığımızdan ötürü bence biz hatalıyızdır, yani bir başkasında hata aramamamız gerekir, eğer sen biri ile mutlu isen onu sen hayatına seçtin senin kararında aynı şekilde bir işte mutsuz isen sen o işi seçtin. Yoksa bazı sözler gibi anlam yüklü kalır yanlış zamanda doğru insana verdiğim zamanı doğru zamanda yanlış verdiğim insana verseydim falan da filan da...

0|0
    0|0
  • herkes yaşamıştır bir aşk öyküsü. Hep derim hayatın garip bir espri anlayışı var istediğim şeyler hep tahammül edemiceğim başka şeylerle birlikte geliyor bana :)

0|0
    0|0
  • malesef var :(

0|0
    0|0
  • evet var.. sevgilsii olan birini seviyorum sanırım o da beni seviyor...

hisler ve kişiler doğru olsa da ya zaman yanlıştı ya da mekan

0|0
    0|0
  • Biz birbirimize yanlıştık.

0|0
    0|0
  • Çok oldu , ama o kişiye gözünün içine bakarak seni seviyorum diyememek çok koyuyo.

0|0
    0|0
  • Yok yahu hikaye hepsi. Filmlerde dizilerde olur. İzlemesi bile sıkıcı ve uyku getirici. Iyk!

0|0
    0|0
    • Zalim :DD Duygusuz kalpsiz :))

• Yok be aşk meşk gelmesn daha... Bıraz daha zaman :DD Hem sen neden üzüldn adıma bakım? :))

• Neden üzüldüğümün nedenini sormadım kendime. Sen şimdi sorunca sordum cevap vermedi ablası :)

• tam yaşıcaktım ki elimden kayıp gitdi :)

0|0
    0|0
  • evet.. iki kez

0|0
    0|0
  • Çookk büyük aşkım olmadı

0|0
    0|0
  • buraya sığdıramam o yangını

0|0
    0|0
    • Çok sevmişsin snaırım...

• Su an öyle biri yok oldugunda derim :))

• Allah'tan hayırlısı.ama söylemeyin demiştim

Kızlar Ne Diyor 3

• herşey yanlıştı tek doğru bendim.. evlenmek üzereyiz

1|0
    0|0
    • İnşallah çok mutlu olursunuz... Allah mesut etsin 1 yastkta kocayın :)

• Yanlışlık bağımlılık yaptı .

0|1
    0|0
    • Al bendende okadar , yanlışlar benim hayat tarzım .

• Hatasız kul olmaz... Hatayı 1 defa yapan eşşektr, aynı hatayı 2 defa yapan eşşoğlu eşşektir derdi ninem :DDDD

• hayır bende olmadı :)ama öyle bir gerçek öykü varsa dinlemek isterim

0|0
    0|0
Yükleniyor...