Hangi ensturmani seviyorsunuz, calabildiginiz bir tane varmi?

Hangi ensturmani seviyorsunuz, calabildiginiz bir tane varmi? bana sesi en iyi gelen arkadasi buldum ama cok zorluyor , sizinki nedir bakalim?

0|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bugune kadar caldigim 13 enstrumanin arasinda sesini en cok sevdigim enstruman beni dinlendirip alip goturen "Ney". Sirf sesi yuzunden baslamistim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• keman sesini seviyorum. en sevdiğim farid farjad'tır. kendisini yıllar önce bir tiyatro oyununda tanıdım, o zamandır takip ediyorum. çalmak için geç kaldım ne yazık.

0|1
    0|0
    • vallahi bizim arkada heves etti aldı , yaş 33 ama şimdi bıraktı zor. bence gec değil.

• öğrenmenin yaşı yoktur derler de pek heves kalmadı galiba.

• o başka ama enstürman çalmak , en azından uğraşması , bir kaç nota vurması bile çok iyi geliyor.

• Eskiden keman çalardım ama üniversite hazırlığı sırasında bırakmıştım, bir daha da devam etmedim. Yan flüt ve piyanonun da seslerini severim.

0|1
    0|0
  • Piyano, gitar ve Keman çalıyorum.

0|1
    0|0
  • Islık çalıyorm ki ben

0|0
    0|0
  • keman, piyano ve ritim aletleri

0|1
    0|0
  • bağlama + erbane = müzikte ekol

0|1
    0|0
  • Yan flut

0|0
    0|0
  • piyano calmayi orenmeyi isterdim.. en sevdigim enstruman piano.. sanirim siz klarnet caliyorsunuz.. rahmetli dedim de caliyomus.. klarneti halen durur evde antikadir

0|0
    0|0
    • :) Ankara da kursa yazılalılm dedik yer kalmamış piyano için, sonra klarnete başladık g, d, ş o gidiş. Zor meret ama sesine hastayım. Pes etmeyin yaşı yok çünki :)

• Çok kolay gozukuyo boyle.. bir ara denerim.. Teşekürler ve iyi günner.

• :) gorusuruz.

• malesev ama violin calmayi isterdim

0|0
    0|0
  • piyano

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor...