Çanakkkale, Yolun Sonu filmini nasıl buldunuz? Çanakkkale mi, Fetih mi daha kaliteli film?

Fetihten sonra 50 yıl böyle film yapılmaz dedim ama bu film bence fetihi de geçti. sizce?

0|0
6|20

En İyi Kız Görüşü

• çanakkale yolun sonu çok süper bir film atalarıyla gurur duymak isteyen herkes seyretsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende Fetih den daha iyi ama sonunu daha iyi yapabilirlermiş gibi geldi. Oyuncular çok iyi rol yapmış ben dün gittim ve Fetih den daha samimi ve etkileyici buldum. Filmin sonu haricinde bir başka eksiklikte Mustafa Kemal Atatürk'ün isminin ve fikirlerinin neredeyse hiç geçmemesiydi.

0|1
    0|0
  • bence ikiside teknik açıdan aynı kalitedeydi.ama çanakkale filmi hem kültürel açıdan bizi daha çok yansıtıyor hemde kardeşliği birliği beraberliği daha çok hissettiriyor.ikisinide tavsiye ederim gitmeyenlere;)

0|2
    0|0
  • Henüz izlemedim Çanakkaleyi ama Fetih harikaydı.

0|0
    0|0
  • Çanakkale' yi izleyim yorum yaparım.

0|0
    0|0
  • İzleyince dönerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• fetihe güzel diyorsunuz şaşıyorum.fetihin neresi güzel ben anlamadım...ulubatlı hasanın balık tarifi vermesi mi,yoksa müziklerin bizden hiçbirşey barındırmaması mı,fatih sultan mehmet hanın sorunlu olarak gösterilmesi mi,hendekçilerin bodyden yeni çıkıp gelmeleri mi

yapmayın ya bizden diye bu kadar da abartmayalım fetih ancak bu kadar kötü anlatılırdı senaryo berbat ötesiydi ki filmin en önemli parçası senaryodur.sen istediğin kadar güzel efekt yap olmuyor.ama çanakkale filmi bence daha tutarlı bir senaryoya sahip

1|1
    0|0
  • Geçenlerde 'Çanakkale Çocukları' diye bir filme gittim gitmez olaydım ben böyle rezil böyle sıkıcı bir film izlemedim, savaşla konunun alakası yok saçma sapan bir filmdi . Gideyim biraz duygulanayım o günleri hissedeyim diye gittim ana avrat söverek çıktım filmden .

Bu film inşallah dediğin gibi güzeldir buna da gitmeyi düşünüyorum .

0|1
    0|0
    • bu yenisi genelde gerilla harbi oldugu için aksiyon müthiş.bunda sıkılmazsın.duygusallıkta çok iyi serpiştirilmiş.

• öbür film o kadar berbat ve saçmaydı ki . bu dediğin tam istediğim gibiymiş gidicem ksımetse:)

• bizim Türkler film çekmeyi gerçekten bilmiyor. gene bir sürü saçmalık vardır filmin içeriğinde. izlemeyi düşünmüyorum açıkçası fetihi de izlemedim bunuda izlemem. yerine hollywood yapıtı tercih ederim. özetlemek için muhteşem yüzyıl yeter de artar bile. atalarıyla dalga geçen başka millet var mıdır acaba merak ediyorum doğrusu. evet savaşçı bir millet olabiliriz ama bu yapıtçı bir millet olduğumuz anlamına gelmiyor...

1|0
    0|0
  • evet süper film birde 18 Mart Çanakkale şeihtlerimizi rahmetle anıyorum. Allah (c.c.) şefaatlerine bizleride nail eylesin. Onlar için yazışmış şiirlerden bir tanesinin bir dörtlüğünü size yazmak istedim.

Dur yolcu! bilmeden gelip bastığın

Bu toprak, bir devrin battığı yerdir.

Eğil de kulak ver, bu sessiz yığın

Bir vatan kalbinin attığı yerdir.

Necmettin Halil ONAN

1|0
    0|0
  • fetih 1453 sanıldığı kadar güzel bir film değil. yapmacık olduğu heryerinden belli. daha kaliteli bir iş beklerdim ben. çanakkale filminide izlemedim en yakın zamanda izleyeceğim.

0|0
    0|0
  • valla geçen gün star wars adlı filmi izledim. 30 sene önceki filme baktım ve sonra GORA adlı film geldi gözümün önüne.. :) biz 30 yıl geridemiyiz sorusunu getirdi.. bence evet... söylediğin 2 filmide izlemedim.. çanakkaleyi anlatan film olduğu için izleyeceğim..

0|0
    0|0
    • ona kalırsa bir çok yönden abd den 30 yıl gerideyiz.aksini iddaa eden varsa söylesin.

• Bu tarz yapıtları Hollywood dan destek alarak yapsak aslında hiçte fena olmazdı...

• Fetihi beğenmedim maalesef:(( Çok yavaşdı, akıcılık yoktu, görsel efektler çok çok kötüydü vs. konuya yakışmamaıştı. İnsanı sıkıyor seyrettirmiyordu ve ailem filmi dvd den izlediğinde sıkılıp bitiremedi bile...

Çanakkale yolun sonu nu henüz izlemedim ama fragmanını seyrettim ve beklentim çok daha yüksek

0|0
    0|0
  • Filmi henüz izlemedim ama Mematinin elinde sniper'ı görünce zaten izleme hevesimde kalmadı

1|0
    0|0
  • fetih'i izledim cok güzeldi fakat ilk 1 saati acayip sıkıcıydı çanakkaleyi daha izlemedim..

0|0
    0|0
  • fetih 1453 50 yıl yapılamaz?

aynı filmden bahsediyoruz di mi?

ya hayatında seyrettiğin ilk filmdi ya da ciddi abartıyosun

0|0
    0|0
    • oyuncak otoların maketini yakan türk sinemasından bahsetmiştim.o eski kıytırık filmlere bakınca bence abartı değil.

• 2 side orjinal ikisinide beğendim. böyle filmler devamlı olarak cekilmeli.

0|0
    0|0
  • fetihin seneryosu basit ve saçmaydı bide 21 yaşındaki fatih sultan mehmeti oynayan adam 30 yaşında gösteriyordu, çanakkaleye gitmedim ama güzel olmasını umuyorum

0|0
    0|0
  • izleyince doneriz ins.

0|0
    0|0
  • çanakkaleyi izlemedim daha fetih bişeye benzemiyo.yine de olmalıydı iyi yani

0|0
    0|0
  • İzlemek nasip olmadı bu hafta içi izlemeyi düşünüyorum sonrasında yorumumu yazarım.

0|0
    0|0
  • çanakkale iyidir

0|0
    0|0
  • fetih benm hoşuma gitmedi çnkü yne değiştirilmiş bir çok şey var içinde. en sinir olduğum konuysa ordaki Ulubatlı Hasan gibi bir insanın evlenmeden ilişkiye girmesi yani zina yapıp garımeşru çocuk yapmasıydı. ha evlendilermi bilmiyorm ama filmde gösterlmedi. isterseniz yobaz diyin isterseniz geri kafalı ama beni hayal kırıklığına uğrattığını söyleyeblrm. çanakkaleyi izlemedm umarım onu bu şekilde yapmamaışlardır.

0|0
    0|0
  • Fetih için birşey diyecem .. adamlar iyi bir gorsel efekt kullandı gitt iparamız gitt iparamız diye yandı durdular. Yahu senin bugün uyguladıgını LOTR serisi 2002 senesinde uyguladı yuh be

0|0
    0|0
  • Çanakkaleyi izlemedim henüz, ama fetih için 50 yıl böyle film yapımlaz diyebildiysen kusura bakma ama sinemadan anlamadığın çok belli

0|0
    0|0
  • fetih kötüydü

0|1
    0|0
Yükleniyor...