Okuduğunuz kitap ve izlediğiniz filmlerin etkisinde kalıyor musunuz? Kitap okurken ağlayan tek ben miyim?

Kitap okumayı çok seviyorum. Okurken içine giriyor, kendimi kaptırıyorum. Yeri geliyor kahkaha atıyorum yeri geliyor ağlıyorum. Yüz ifademden birini sevdiğimi ya da nefret ettiğimi kolayca anlarsınız ki masum çocuksu bir yüzüm var. Okuduğum kitaplar hakkında da mimiklerime göre yorum yapmak mümkün. Senden önce ben kitabına öyle bir girdim ki hala aklıma geldikçe ağlıyorum kahretsin 😭Okuduğunuz kitap ve izlediğiniz filmlerin etkisinde kalıyor musunuz? Kitap okurken ağlayan tek ben miyim?

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bazen çok moda giriyom kendimi orda hissediyorum hayallere dalıyorum

Kitap okumak aslında çok güzel birşey
    Ama çoğu turk bilmiyor

0|0
    0|0
    • Evet öyle zaten ağlatan kitaplar genelde yabancı. Türkler sanırım duygu sömürüyo.

• Ben genelde bilimkurgu okuyorum böyle nebiliyim metro 2033 gibi böyle değişik ve heyecanlı atmosferi olan kitaplar hoşuma gidiyor hiç aşk kitabı okumadım ama bazı okuduğum kitapların içinde az az aşk ta vardı.

Ama belki önerir isen okuyabilirim.

Bende de öyle birşeyler oluyor sanki onunla birlikte yola çıkıyorum onla korkup onla savaşıyorum sanki kitaplar başka bir dünyaya açılan portal gibi.

Türk mitolojisi okumak istiyorum bir öğretmenim yunan mitolojisinden daha geniş ve güzel olduğunu söyledi.

Böyle yani daha çok anlatılacak şeyler var ama üşeniyorum.

En İyi Kız Görüşü

• Kitaplar :( Beni de alıp götürüyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• manik depresif olabilirsin sende benim gibi, ben mesela edebiyat üzerine yazılar yazarım şiirlerde öyle ve okuduğum ve yazdığım yazılardan o kadar etkilenirim ki benimde ağladığım olur, sonu intihar'larla biten hikayeler yazarım daha çok, hatta bazen o hayali karakterlerin gerçek olduğunu düşünürüm mesela apartmanda merdivenleri çıkarken hep tüylerim diken diken olur, Scarlett çünkü o apartmanın merdivenlerinden benim yüzünden düşüp çocuğumuzu kaybetmiştir, bunların gerçek olduğunu düşündüğüm oluyor, her duyguyu inanılmaz bir şekilde yaşıyorum acıyı en ağır şekilde yaşıyorum, mutluluğu en yüksek şekilde yaşıyorum, yani yaşadığım her duyguyu o kadar yüksek dozda yaşıyorum ki bu benim hayatımı çok etkiliyor ve manik depresif hastaları düşündüğü hayali o kadar canlı yaşarlar ki resmen o hayalin içindeymiş gibi televizyon izlermiş gibi gelir benim gibi bu tür hastalara ama bu çok güzel ve ayrıcalı bir hastalık eğer manik depresif olmasam asla edebiyat üzerine bu kadar derin yazılar yazamazdım, bununla yaşamayı seviyorum

1|0
    0|0
  • @Uzaylıcnsu herkeze kitap okumak nasip olmaz, Yillardir okurum ve koleksiyon dahi yaparim.

Ne tanimak istersen tani ama ilk once oku..

1|0
    0|0
  • Genelde ağlatacak kitaplar okumam ama etkisinde kalırım.
    Gece yastığa başımı koyunca o evrenin içine girerim.

1|0
    0|0
  • yalnız değilsin

0|0
    0|0
  • Kalıyorum.

0|0
    0|0
  • aşk kitapları çok okuyorsun bırak biraz farklı şeyler oku, beynini küçültüyorsun :)

0|0
    0|0
  • Kimin kitabı

0|0
    0|0
    • Jojo moyes. Allahımm annem sevgilimin olmadığını bildiği halde ayrıldın mı diyo depresyona girdim kahretsin..

• Ayy bayılcam şimdi vallah annene söyle hazırlık yapsın haftaya geliyom 😄😄

• 😄😄tamam

• kitap okumayı severim ama hç kitap okumam. john verdon dan 2 kitap okudum. birde dante denklemi diye bir kitap okumustum. yaklasık 12 saate yakın hiç durmadan okumustum. etkisinde kalmıştım cunku kurgulanan dunya ve bilim kurgu çok çarpıcıydı :)

0|0
    0|0
  • Benim ve ya sizin gibiler okumaya koyuldumu illa ki devamını merak eder. Duygulanırım lakin ağlamam pek.

0|0
    0|0
  • Etkisinde kalırım aynen. Kendimi ordaki karakterlerin yerinde hissederim dalar giderim.
    Bazen rüyama girerler falan bazen saçma oluyor 😄

0|0
    0|0
  • Spartacus ve açlık oyunlarının etkisinde kalmıştım. Spartacus bitti ama açlık oyunları bitmedi.

0|0
    0|0
  • Okudugumun çok degilde filmlerin çok etkisi kalırım. Çokta severim seyretmesini.

0|0
    0|0
  • bilmem kitap okumuyorum boğuyo beni

0|0
    0|0
  • Stephan king okurken korkardım küçükken

0|0
    0|0
  • ah o aşk filimleri varya hep onlar yüzünden keşke hiç izlemeseydim duygusal olmazdım

0|0
    0|0
  • kimsesiz-çocuğu-oku

0|0
    0|0
  • Filmler olabiliyor

0|0
    0|0
  • bazen sosyal bilim kitaplarında araya naif bir mizahla güzel espriler sıkıştırmıyorlar mı onlara basıyorum kahkahayı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• evet kalıp hüngür hüngür ağlıyorum

0|0
    0|0
  • Ben arada ağlıyorum. Livaneli kitaplar çok dokunaklı mesela

0|0
    0|0
  • Hüngür hüngür ağlayarak kitap okuduğumu bilirim ve izlediğim ya da okuduğum herşeyin uzun süre etkisinde kalırım

0|0
    0|0
  • Filmler o kadar değil de kitaplar ayrı benim için. Etkisinde kaldığım oluyor. O dünyaya çok alışınca bittiğinde bir garip hissediyorsun. Güzel kitaplar bitince boş bol ortalıkta ruh gibi dolaşıyorum genelde.

0|0
    0|0
  • tek degılsıın

0|0
    0|0
  • Kitap okurken de oluyor ama filmlerde genelde bittikten sonra bile dakikalarca ağlıyorum😄

0|0
    0|0
  • kitap okurken duygulanabilirim ama hiç ağlamadim😃

0|0
    0|0
  • Bende etkileniyorum

0|0
    0|0
  • Evet kalıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...