Kuzey Güney dizisini izlerken sevgilim kalbimi kırdı, insan bunu sevgilisine söyler mi hiç?

Geçen akşam Kuzey Güney dizisini izliyorduk sevgilimle (annemler evde yoktu), ve ben oradaki başrol oynayan kızı beğendiğimi söyledim. Oda bana `evet çok güzel bir kız, ama Güney`de çok yakışıklı` dedi, ve bende gülerek (çünkü ben kıvanç tatlıtuğ`u yani Kuzey`i daha çok beğenir diye düşünüyordum) `haha o mu yakışıklı? ben götüme kaş göz çizsem ondan iyi olurum be!` dedim ve sevgilim gülerek; `Kıçına o kadar çok güveniyorsan, yüzünle yer değiştir` dedi.. Kalbimi kırdı, insan bunu sevgilisine söyler mi hiç?

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• Olur oylesi vakalar arada takma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ne var ki bunda? Kız Güney'in yakışıklı olduğunu söyledi, sen de götün daha yakışıklı diye cevap verdin. O da Güney'i çok yakışıklı bulduğu için ve sen götün daha yakışıklı bulduğun için onların yer değiştirmene tavsiye etmiştir, yani Güney'den daha güzel olsa neden olmasın diye dile getirmeye çalışmıştır :) Kısaca bence kızdırdın kızı, ama abartılacak bir şey yok!

0|0
    0|0
  • :D :D Kaşınmışın.

3|1
    0|0
  • bu kadar alıngan olma durup dururken söylemedi onu sana sen başlatmışsın hem

0|0
    0|0
  • ohh güzel koymuş lafı. sen söylerken iyi o söyleynce kalbin mi kırıldı. ahh canım kıyamam(!)

2|0
    0|0
  • Bu firsati verecek samimiyettesin demek ki

0|0
    0|0
  • Super laf atmis ama:D nevarki bunda? Nekadar alingansin ya

0|0
    0|0
  • muahahhahah süpermis ((: ahahha

1|0
    0|1
  • kizdirginn icinn söylemistir

0|0
    0|1
  • Ahahaha.

0|0
    0|0
  • off lafa bak ya :D şakasına söylemiştir ya takılma bence

0|0
    0|0
  • Yok artık .s

0|0
    0|0
  • Hazır cevapmis :)

Hesab etmediğin bu galiba

0|0
    0|0
  • patavatsizca davranmis seninki, ama pisman olmustur belki.bos ver o kadar takma

0|0
    0|0
  • ahaha facebook ta duyduğum ve her okuduğumda yerlerde güldüğüm diyalog :D allahım ya kıçına güveniyor musun gerçeekten o kadar :D kız seni kapak etmiş :D Allahm ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sölenmez ama o saçma kıskançlıktan dolayı ağzından her laf çıkıyor,o an suurunu kaybedıyolar ve sonradan pişman oluyor .

0|1
    0|0
  • sevgilin çok espritüelmiş panpa

0|1
    0|0
  • Söylemez... Benim sevgilim olsaydı söylemezdi en azından :)

0|0
    0|0
  • Eğer bu cevabı spontane verdiyse zeki bir sevgilim olduğu için gurur duyardım ben.

2|0
    0|0
  • E sen kasinmissin once :)

1|0
    0|0
  • yenge iyi laf sokmuş

sende efendi gibi yediğin laf ile kalacaksın.

0|0
    0|0
  • parantez içindeki "annemler evde yoktu" cümlesine takıldım ben

0|0
    0|0
  • ha aha ha ahahaha :))

ben böyle süper laf görmedim ya, sevgilin zekiymiş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...