İzmirde kaliteli canlı müzik yapan tek bir yer olmaz mı ya?

İzmir İzmir diye şişirdikleri bu olsa gerek tam bir balon bir senedir izmirde yaşıyorum ve çıkıp gezip dolaşmama rağmen bir tane adam akıllı kaliteli canlı müzik yapan yer yok. Ya gazi kadınlarındaki o havalı mekanlar var ya da barfix gibi bir tane adamı oturttukları yerler var. Birer bira veya birer kahve içerken arkadan güzel bir şeyler çalan yer yok mu insanı kasmayan? Ankarayı kimse beğenmiyor ama seçenek şaşırtıcı bir biçimde daha fazla. Lütfen beni yanıltın ya güzel bir müzik dinlemeyeli yıl oldu. Cem adrian, birsen tezer, ahmet kaya gibi kişilerin banttan çaldığı yerlerde olur şimdiden çok teşekkürler.

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Vasat vasatında altında yerler var adam gibi yer yok gerçekten İzmir işim gereği çok geliyorum akşam şöyle takılalım diyoruz ama yok arkadaş bilen varsa mekan adını versin izmirli arkadaşlar İzmiri öve öve biteremeyenler neredesiniz yahuuuuu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım orada caliyor da mekanı unuttum
    Eski şarkılar çalar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bunca kişi arasından kimsenın acıklayıcı yorum yapmamıs olması, onun yerıne sadece yavsaması ılgınc (!) cinatı, drunkenduck, housejazz, pupa, bunlar alsancaktakı yerler. onun dısında alsancakta dıger yerlerde de oluyo tatoo mesela. bornovada da canlı muzık yapan yerler var. bornova metrodan ınınce burger kıng var, onun arka sokagında 2 3 yerde canlı muzık yapıyorlar. kucuk park ın arka tarafında alkollu mekanlarda da canlı muzık yapan yerler var. alsancak, sadece gazı kadınlardan ıbaret degıl; can yücel sokak ve muzaffer izgü diğer populer sokaklardan ve bı sokak daha var adını unuttum, orlarda bır suru secenek var! Bence İzmir i suçlayacagına kendını suclamalısın!

0|0
    0|0
  • Shot da var küçükte. Barfix eski barfix değil artık önceden Rüzgar çalardı. Shot kalabalık olur ama 9 a kadar bira 6 lira. Ben Birada yı da severim güzeldir tek hataları sanatçıların içeride bizlerin bahçede olması

0|0
    0|0
  • Gel gezdireyim! Masraflar benden. 😉👍✌ çiğliden

0|0
    0|0
  • Karsiyakada hayal kafe var çarşıda fena degil

0|0
    0|0
  • Tek bir yer yok. Zira birden fazla o sayı :))

0|0
    0|0
  • Cosy diye bir grup var izmirde, Bazı mekanlarda konser veriyor, takip edin. Bob Marley, Manu Chao vs şarkılarını coverlayıp söylüyor. Türkiye'de gördüğüm en kaliteli gruplardan.

0|0
    0|0
  • hmmmmmmm

0|0
    0|0
  • Ihlamur altı.

0|0
    0|0
  • Yazın gümüldür kaktüs cafeye git güzel yapıyolar denize karşı.

0|0
    0|0
  • vardır elbet

0|0
    0|0
  • zafer güler in çıktığı yerlere bak

0|0
    0|0
  • Basmane'demi dolaşıyorsun sen İzmir diye anlamadım ki.

0|0
    0|0
  • bucadaysan olur öyle

0|0
    0|0
  • tek biryer yoksa daha çok yer vardır eminim ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Konu benim memleketim olunca :D... Neyse İzmir/Alsancak yakınlarında 'Öküz' diye bir yer var. Cafe tarzı bir yer ama oldukça güzel. Canlı müzik eşliğinde de daha bir güzel :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...