Hangi tür kitaplar daha çok hoşunuza gider?

Bir kitabı okumanız için içinde ille aşk olması gerekir mi mesela?

Ya da şu olmazsa okumam dediğiniz bir özellik arar mısınız okuyacağınız kitapta?

1|0
12|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kitaplar kadar seçici olduğum bir alan yok. Tarih okurum adam akıllı belgeye kaynağa dayanan. Bunun dışında roman felan okuyorsam kesinlikle edebi değeri olması lazım bu önemli çeviriyse çevirisi iyi olması lazım. Vampir uçtu filan kaçtı gibi metinleri ya da Elif iafak gibi bozuk türkçeli yazarları okumuyorum

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çoğunlukla polisiye okurum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Polisiye. Tarihi feminen bilimsel araştırma karikatür fıkra ve doğa

2|0
    0|0
  • Aşklı meşkli kitapları sevmem.. Daha doğrusu roman sevmem..
    Roman sadece birilerinin hayal gücünden ibarettir.. Film seyretmekten farksızdır.. İnsana bir şey katmaz, sadece eğlendirir..
    Ben genelde ekonomi, siyaset, psikoloji gibi şeyler içeren kitapları okurum..
    Örneğin; Küçük Şeyler (Üstün Dökmen), Euro Dolar Savaşı (?), Metal fırtına (bu okuduğum tek roman), Erkek Olmanın Tehlikeleri (Herb Goldberg), Unutulanlar Dışında Yeni Bir Şey Yok (Osman Pamukoğlu)
    Son olarak şu an okuduğum ve hayretler içinde kalmama sebep olan İmamlar ve Haramiler Medyası (Sabahattin Önkibar)

0|0
    0|0
  • Yeraltı Edebiyatı

1|0
    0|0
  • Kitabın kahramanı kitabın sonunda ölmesin yeter

2|0
    0|0
  • Felsefe, tarih, teori, otobiyografi.

2|0
    0|0
  • Siyasi.

1|0
    0|0
  • Ben daha çok şiir kitapları okurum haliyle çoğu şiir aşk için yazılmıştır.

1|0
    0|0
  • roman

0|0
    0|0
  • Kitap olsun da farketmez :D ayrıca favori yazarım dan brown kitaplarının hastasıyım.

0|0
    0|0
  • Felsefe, din, mitoloji ve fantastik kurgu olduktan sonra tüm kitaplar güzeldir.

0|0
    0|0
  • kitap okumuyomki

0|0
    0|0
  • Genelde psikoloji felsefe polisiye ve roman

0|0
    0|0
  • aşk ve ceza tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Roman severim aşk romanları

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu ya da Dram pek alakasız konulardır aynı kitapda olsun demiyorum bu iki konuyu severim

0|0
    0|0
  • roman

0|0
    0|0
  • kitap okumaktan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • egzotik, fantastik erotik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bilim kurgu- fantastik, polisiye felan güzeldir.

1|0
    0|0
  • şu ana kadar okuduğum kitapları yoğunluklu olarak rus klasikleri oluşturmuştur. Ve okumaya bayılırım bu tür kitapları 😃

0|0
    0|0
    • Kendi klasiklerimizi okudunuz mu?

• genel olarak klasik okurum zaten. Kitaplar arasında millet ayrımı yapmamı beklemiyorsunuz herhalde. Ama birçok klasigimizi okudum severek. 👍

• Tarih, dünya klasikleri ve şiir

1|0
    0|0
  • Her etkili ve tavsiye edilen kitabı okurum ve türlerine ayırmam bence iyi bir kitap kurdu da türe göre kitap ayırmamali

1|0
    0|0
  • Basit aşk romanları.
    Bazı denemeler oluyor. Gerçekten gereksiz. Ama Nazan Bekiroğlu-Kelime Defteri gibi kaliteli denemelerden bahsetmiyorum.
    Gerilim romanlarını sevmem mesela. Fantastikleri de sevmem.
    Gündelik yaşamı anlatan, tarih ya da aşk en çok okuduklarımdan.

0|0
    0|0
  • Oguz atay bütün serileri

1|0
    0|0
  • Psikoloji

0|0
    0|0
  • Fantastik

0|0
    0|0
  • Özellikle roman ama içeriği dikkatimi çekerse farklı tür kitaplarıda okurum.

0|0
    0|0
  • bilim kurgu çok hoşuma gidiyor ya

0|0
    0|0
  • macera cinayet romanlari

0|0
    0|0
Yükleniyor...