Hangisi 1402 yılındaki Ankara Savaşı'nda Osmanlı Devleti ordusunun mağlup edilmesinin nedeni olamaz? (ANKET no:28) ?

Hangisi 1402 yılındaki  Ankara  Savaşı'nda Osmanlı Devleti ordusunun mağlup edilmesinin nedeni olamaz ? (ANKET no:28) ?
Biraz da tarih soralım. Hangisi 1402 yılındaki Ankara Savaşı'nda Osmanlı Devleti ordusunun mağlup edilmesinin nedeni olamaz?

#Bakınız: Dört köşeye yatıran bir sorudur.

• Timur'un savaşta filleri kullanması.
    18% (2)17% (1)18% (3)Oy Ver
  • Osmanlı Devleti'nin savaşlarda kullandığı turan taktiğinin Timur ordusu üzerinde işe yaramaması.
    27% (3)0% (0)18% (3)Oy Ver
  • Osmanlı ordusundaki Kara Tatarların ihanet edip Timur'un safına geçmesi.
    9% (1)17% (1)12% (2)Oy Ver
  • Yıldırım Bayezid'in Timur'a esir düşmesi.
    46% (5)66% (4)52% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
güncel

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

• D şıkkı bence. Çünkü o neden değil sonuç =/

0|1
    0|0
    • Peki Yıldırım Bayezid'in savaş sırasında Timur'a esir düşmesi sonucu, Osmanlı askerlerinin moralinin bozulması ve idaresiz kalmaları neden olamaz mı sence?

• Eig için teşekkürler 😄😄

• Rİca ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Cevap D. D sikki Ankara savasinin sonucu, oyle hatirliyorum

0|1
    0|0
    • Doğru cevapladınız. Tebrikler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Tarih bilmeyenler cevap vermesin lutfeeen 😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir yoruma verdiğin cevapta söylediğin, askerlerin moralinin bozulmasını da sebepler arasına dahil edersek hiçbirisi yanlış değil. Ancak benim bildiğim kadarıyla da Yıldırım esir düştüğünde savaş bitmişti. O yüzden bence de doğru şık D. Böyle nitelikli başlıklar KS'ye girme isteğini artırıyor insanın. Ayrıca bu tip sorularda kendinize gizli kullanıcı yapmayın lütfen arkadaşlar. Bilelim bu güzel soruları soran şahsiyetleri :)

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim kardeşim. Öyle aklıma geldikçe soruyorum bu tür soruları. Ayrıca cevabın da doğru. :)

• D oldugu acik aslinda boyle sorulara ihtiyac var tebrikler

0|1
    0|0
    • Teşekkürler. Doğru cevapladınız tebrikler.

• D sikki yaptim

0|1
    0|0
Yükleniyor...